Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvastok és...

Girlll3 kérdése:

Milyen könyveket olvastok és mi a foglalkozásotok, illetve korotok? Kedvenc könyv, szerző?

Figyelt kérdés
Illetve milyen gyakran olvastok, milyen témában?

2022. aug. 21. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hetente néhány órát. 42/F, mérnök.


Orwell 1984, illetve tőle majdnem minden.

Szolzsenyicin


Sokmindent olvasok. Nem olvasom a kortárs irodalmat.

2022. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc könyv: A Szél Neve

Foglalkozásom: Egyetemista

Fantasyt szoktam olvasni, de a kalandosabb drámákkal sincs bajom.

2022. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenevő vagyok, de főleg horror, sci-fi, fantasy, krimi és ezek keveréke szokott lekötni.


Kedvenc könyvet nem tudok megnevezni, mert a sok szeretett darab közül nehéz lenne akár csak tízet kiválasztani kedvencnek, nemhogy egyet.


Kedvenc írókat könnyebb: Neil Gaiman, Mark Lawrence, Stephen King, Clark Ashton Smith, Terry Prachett.


Változó, mennyit olvasok. Napi 1 órát mindenképp, de van hogy 8 óra is simán összejön.


Mérnök vagyok, 28 éves.

2022. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában sci-fit, fantasyt meg valami "ismeretterjesztőt" (leggyakrabban mondhatni önfejlesztős dolgokat).

18 éves vagyok, egyetemista leszek.

Kedvenc könyvem nincs, kedvenc sorozatom Pierce Browntól a Vörös lázadás sorozat, kedvenc novellám pedig Ted Chiangtól 'A Pokol, mint Isten hiánya'.

Általában minden nap olvasok, étkezések közben.

2022. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sok komolyabb hangvételű ténát szeretek, ami nem romantika/YA és sci-fi.

Kedvenc könyvem a Battle Royale

Kedvenc íróm: Margaret Atwood


Pár a kedvencekből: Gyűrűk ura könyvek, Kisasszonyok, Interjú a vámpírral, A szolgálólány meséje, Egy gésa emlékiratai


Fordító/könyvelő, 22N

2022. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Témát*
2022. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindent olvasok, a meséktől az életrajzi regényekig. Kortárs irodalmat, és klasszikusokat is.

39 éves nő vagyok, gyerekvigyázó.

Többnyire éjjel olvasok 🙂 napi kb 4 órát. Ha esetleg nappal is van időm, akkor többet.

Kedvenc könyvem nincs. Illetve inkább azt mondanám, hogy olyan sok kedvencem van, hogy nem tudnék belőle választani 🙂

2022. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Főleg fantasy és krimi könyveket olvasok, vagy ismeretterjesztőket, és a mitológiai dolgokat imádom. Napi 0-1-4 óráig szoktam olvasni, attól függ mennyi időm van rá. És képregényeket is szeretek olvasni, bár azokat főleg online szoktam, mert annyi pénzem nincs xd


Még iskolába járok, 10.-be (lány vagyok)


Pár kedvenc könyvem: A levegő népe, Percy Jackson (gyakorlatilag a gyerekkorom), Sötét próféciák, Robinson Crusoe (kedvenc kötelező olvasmányom volt), Sandman (képregény)


Kedvenc íróm: Neil Gaiman

2022. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez egy nem túl szokványos romantikus könyv, és nagyon szép, nagyon bájos világa van.

tanár 30/L

2023. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!