Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendeltetek már az Antikvárium...

Rendeltetek már az Antikvárium weboldaláról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert bejelöltem, hogy igényelnék ajándékkönyvet. Mikor megkaptam a csomagot, a megrendelt 5 könyv helyett 9(!!!) volt a csomagban! Kaptam három ajándékkönyvet (az egyik kétkötetes). Ez rendszeres, hogy három könyvet adnak ajándékba? Mert akkor lehet, hogy gyakrabban veszek tőlük könyvet

2022. nov. 27. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Rendszeresen szoktam onnan rendelni, de ajándékkönyvet még nem kértem.
2022. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Nekem is jó kis ajándékkönyveket küldtek.

viszont szerintem drága az oldal, én nem fogok csak azért rendelni, hogy kapjak ajándékkönyvet, ami vagy jó, vagy nem jó

2022. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drága az oldal, Vaterán, Molyon stb. jóval olcsóbban megkapod.

Kétszer rendeltem onnan régebben, az ajándékkönyvek abszolút érdektelenek voltak, nem is illettek a rendelésbe, mivel gyerekkönyveket rendeltem, de felnőtt köteteket küldtek melléjük, amelyek valamilyen elvont, szépirodalmi művek voltak.

Egyébként ajándékkönyvnek azokat küldik, amiket már évek óta nem tudnak eladni.

2022. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!