Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan tinilány, aki...

Létezik olyan tinilány, aki nem olvas Leiner Laura könyveket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy létezik, ez nem is kérdés.
2022. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lenne? Van akinek az ő írásai jönnek be, van akinek más típusú könyvek.

És csak úgy megjegyzem az előzőeknek, hogy én majdnem minden könyvét elolvastam tiniként és szerintem ha komolyabbat kerestek, akkor olvassátok mondjuk a szjg helyett az iovot vagy a bexit.;))

2022. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más író világa jön be.

Számomra rengeteg népszerű könyv nem kikapcsolódást, hanem terhet jelent olvasni.

Ezért olvasok Leiner Laurát. Neki könnyedek a témái, mindennapiak, de sokan nem szeretik (és ez így van rendjén. Mindenkinek más az ízlése.)

2023. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Létezik. Ha nem végzünk matematikai számításokat, akkor is rájöhetünk pár másodperc gondolkozás után. Mivel nem jelölted meg, hogy Fejér megyébe, vagy Magyarországon belülre érted a kutatásod, így bátran elmondhatom, hogy könnyen előfordulhat, hogy a messzi Brazília Bolívia nevű városába biztos van olyan 12-17 éves tinilány aki nem ismeri Leiner Laura könyveit. Köszönöm a figyelmet!
2023. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én nagyon szeretek olvasni de inkább a fantasy vagy sci-fi könyveket szeretem így nem igazán olvasók olyan típusú könyveket amilyeneket Leiner Laura írt.
2023. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztosan van, bár én nem tartozom közéjük, nem tudnám elképzelni az életem a könyvei nélkül, a Bexit, és az IOV minkét trilógiáját minden évben újra olvasom.
2023. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 KCsenge1111 válasza:
Szerintem (sajnos) sokan vannak.Pl: az olytályomba 13 lány jár és ebből 3 olvassuk a Leiner Laura könyveket(vagy akármilyen könyvet) a többirk meg nézik a filmeket játszák a játékokat és Kb ennyi
2023. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!