Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv rendelése amazonról?...

Könyv rendelése amazonról? Érdemes a drágábbat megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban szeretnék segítséget kérni,hogy a könyv amit meg szeretnék rendelni csak amazonon elérhető de nem tudom hogy a plusz költségekre (vám) körülbelül mennyit számolhatok. Nem tudom hogy lenne e rá vám, mert nem tudom mi alapján vámköteles egy adott termék. Egyáltalán kéne rá vámot fizetni?


Ha a német oldalról rendelném akkor 6820Ft+szállítás, viszont az EU-n belül van. Ott is lenne vám?


Ha az angliai oldalról rendelném akkor 5102Ft+szállítás, ha az amerikairól akkor pedig 5488Ft+szállítás. Körülbelül mennyi lenne a vám, ha van?


Honnan lenne érdemes megrendelni?


Köszönöm



2023. jan. 11. 20:26
 1/4 Fárasztó96 ***** válasza:
62%
Eu-n belül nincs vám. Angliából, Amerikából -mivel nem Eu-s országok- lesz vám
2023. jan. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben inkább a drágább, de biztos megoldáshoz nyúlnék. Rengeteg olyan videót láttam tiktokon, amikor valaki amazonról vásárolt és egy jegyzetfüzetet kapott a könyv borítójával.
2023. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

#2 Te fasz, a drágább opció is Amazonos... Nem árulják máshol


A némettel jösz ki a legolcsóbban kérdező.

2023. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis nem, az Angliaival olcsóbbra jösz ki az ÁFA + vámmal is, de hosszabb idő nyilván.
2023. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!