Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura 40 nyári nap...

Leiner Laura 40 nyári nap könyve csak szerintem nem lett jó?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas szerintem és vontatott. Alig bírtam elolvasni. Semmi romantika. Azért érdekelne mert nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla és egyszerűen nem értem mi olyan hű de jó benne.

Szeretem nagyon Laurát, az összes könyvét de ez egyszerűen borzasztó volt számomra.

Tudom ízlések és pofonok, de arra vagyok kíváncsi, hogy egyedül vagyok e ezzel vagy nem?



2023. jún. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó lett
2023. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Én örültem, hogy végre nem egy olyan könyv, ahol az egész csak smároló tinik kéjelgéséről szól.

Aranyos történet volt, csak szerintem az egy kötetes írásaiban nem tud úgy beindulni a cselekmény, mint azokban, ahol erre 6-8 könyv alatt bőven van idő. De legalább nem olyan ízléstelenül erőltetett vége lett, mint a Bábelnek.

2023. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom, hogy nincs benne annyi poén, mint a Szent Johanna Gimiben és az IOV-ban.

Azokon volt, hogy hangosan felröhögtem, de ez eléggé lábvíz volt ezekhez képest.

2023. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Sokan szerintem a Leiner Laurától megszokott humort hiányoltátok, viszont ebben a könyvben nem azon volt a hangsúly. Ezt inkább egy "coming of age" könyvnek mondanám, és abban a kategóriában tökéletesen megállja a helyét. Én személy szerint élveztem, hogy olyan főszereplőről olvashatok, aki hasonló dolgokat él meg, mint én.
2023. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont az tetszik benne, hogy nem egy cukormázas tini mese, hanem sokkal inkább van valóságalapja és sokkal valóságosabb történet, mint mondjuk a Szent Johanna Gimi. Ez most egy komolyabb témáról szól, valós problémákat is bemutat, nem csak annyi a gondja a főszereplőnek, hogy hű a menő srác ránézett, vagy nem. Az eddigi főszereplő lányok közül még Zoéval tudok eddig a legjobban azonosulni. Sokaknak azért lehet furcsa, mert nem a megszokott szirupos, humoros tini mese, dehát Leiner Laura is idősebb már azóta, amióta az SzJG-t írta és az olvasói is egyre szélesebb korosztály, nemcsak a 10-12 évesek már.
2023. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is unalmas volt, semmi csattanó, véleményem szerint ez kritikán aluli
2023. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kicsit unalmas volt 🤷‍♀️
2023. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Törpilla02 válasza:
89%

Nekem sem tetszett. Sőt, számomra csalódás volt. Nem azért olvasok könyveket, hogy monoton, vontatott hétköznapokról szóljon. Hiányzott belőle a humor, a lendület a romantika és igazából minden. Nem volt mozgatórugója a történetnek, nem volt cselekmény vagy tetőpont. Ennél sokkal többet vártam, és ez nem a megszokott Laurától.

Szerintem az lehet a baj, hogy nagyon sokan próbálják valóságosra megírni a könyveiket miközben pont, hogy nem erre van szükségünk, hanem arra a pluszra ami esetleg épp nincs meg nekünk a valóságban.

2023. jún. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is unalmas volt. Minden nap kb ugyan az történt. :(
dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!