Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mintha úgy olvastam volna,...

Mintha úgy olvastam volna, hogy az Országos Széchényi Könyvtárban lehet kérni ingyen digitalizációt. Ez pontosan hogyan működik?

Figyelt kérdés
Régi kiadványról lenne szó, 1890-es. Ha od amegyek, akkor nekem kell megcsinálni, vagy ők csinálják meg? Mennyi idő, meg lehet várni? Hány oldalt lehet kérni? És egyébként ha valamit bedigitalizálnak, akkor azt törlik, avyg megtartják? Mert igazából ha már valaki digitalizál valamit, akkor folymatosan bővülhetne a digitálisan elérhető állomány, a régiek, amire nincs már jogdíj, és oda se kéne menni, ha kereshető és letölthető lenne. Ennek van rendszere?

2023. jún. 29. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van bent ingyen szkenner. A fő pult mellett, nem lehet nem észrevenni, kezelni is könnyű, a kijelzőre ki vannak írva a dolgok. E-mailre is elküldi, ha megvan.

Kérdés, hány oldal kéne, nem emlékszem, van-e korlát.

2023. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát aztán el ne rontsa a szkenner, ki tudja milyen hatással lesz a tintára meg a lapokra?
2023. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!