Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj,ha sokat járok könyvtárba?

Baj,ha sokat járok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Múlthéten is voltam és ma is mennék nagyon szeretek járni,de úgyérzem mintha megbámulnának a könyvtárosok. Szerintetek ciki,ha ennyit járok? Járhatok egyáltalán ennyit? Félek rámszólnak,hogy ne hetente járjak már. Ma vissza vinnék két könyvet egy meg még maradna nálam attól is félek megszólnak,akkor menjek vissza ha az összes könyvet visszaviszem. Én is tudom ez így leírva hülyeség,de szociális szorongásom van és mindig rettegek belém kötnek valamiért

2023. júl. 13. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele hogy mit gondolnak. annyiszor járj ahányszor jól esik. (Nem az eső :))

Én naponta járok a város fiókkönyvtáraiba is, sőt van olyan nap hogy kétszer is. Takarékosságból nincs otthon internetem és a könyvtárban netezek. Plusz könyvmoly is vagyok. Ja, volt már olyan nap amikor háromszor is voltam egyik könyvtárban.

2023. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) Akkor nincs olyan,hogy "limit" az olvasójegyhez pl. Havonta egyszer kölcsönözhetek vagy valami ilyesmi?
2023. júl. 13. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam hogy szóltak volna ilyen limit miatt. Volt úgy hogy kikölcsönöztem egy-két könyvet, majd aznap vissza is vittem és kölcsönöztem továbbit helyette. Szerintem simán megcsinálnám azt is, hogy egy nap extra sokszor mennék és kölcsönözgetnék. Persze nem volt rá szükség. Vagyis engem nem zavar ha könyvmolynak tartanak, sőt diák koromban volt is az az egyik becenevem. De megérte, mert hogy én mennyi titkos tudást "harácsoltam" össze... Feltaláló is vagyok.
2023. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekem szuletese elott minden hetfon mentem .

Mar ismertek rendesen,ajanlottak az uj konyveket,edesseggel kinaltak.

2023. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne baj?
2023. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne baj csak félek,hogy baj.De mostmár megnyugodtam. Köszönöm szépen mindenkinek a választ!:)
2023. júl. 13. 10:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi ugye nem baj ha három könyv van nálam,de csak kettőt viszek vissza egy pedig marad nálam? Gondolom nem,mert nem jár le csak 2 hét múlva,de azért megkérdezem biztos ami biztos
2023. júl. 13. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,bár van ahol a könyvtáros furán néz....

3 naponta 5 könyv

2023. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem habsokat jarsz,kerdezd ezekrol a konyvtarost .

Nalunk olyan fasza konyvtaros van,hogy nalam volt par konyv fel evig es nem szolt erte...mashol mar osztogatták volna a bűntiket

2023. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 b1812567 ***** válasza:
100%

Nem baj. Sőt, a könyvtárosok általában még örülnek is az aktív látogatóknak, ha akár naponta járnak is. A legtöbb könyvtáros szereti a munkáját és a könyveket, jól esik nekik ha úgy érzik, van értelme a munkájuknak, szükség van rájuk.


Szóval menj, amilyen gyakran csak kedved van. Én rengeteg időt töltöttem fiatalkoromban könyvtárban, gyerekként nyáron szinte minden nap ott voltam, mert programokat is szerveztek.

2023. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!