Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj,ha sokat járok könyvtárba?

Baj,ha sokat járok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Múlthéten is voltam és ma is mennék nagyon szeretek járni,de úgyérzem mintha megbámulnának a könyvtárosok. Szerintetek ciki,ha ennyit járok? Járhatok egyáltalán ennyit? Félek rámszólnak,hogy ne hetente járjak már. Ma vissza vinnék két könyvet egy meg még maradna nálam attól is félek megszólnak,akkor menjek vissza ha az összes könyvet visszaviszem. Én is tudom ez így leírva hülyeség,de szociális szorongásom van és mindig rettegek belém kötnek valamiért

2023. júl. 13. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj.
2023. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, ha valaki könyvtárba jár, de én csak akkor szoktam menni, ha azt a két könyvet (mert általában kettőt szoktam kivenni) elolvastam, és vissza kell vinnem.
2023. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!