Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfictiont...

Harry Potter fanfictiont olvas még valaki?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy van e még olyan, amik nem ship tematikájú, azaz összehoznak 2 szereplőt.

Ha esetleg valakinek van ideje és nyitott rá, beleolvasna az enyémbe? Kíváncsi vagyok mások véleményére. Köszönöm előre is a kritikákat!


[link]



2023. júl. 20. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mar multkor is irtuk,hogy nem jo...
2023. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__12275771..


Nekem is vannak ott valaszaim.

Meg mindig ugyanazt gondolom mit ott valaszoltam...

2023. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi lennél mások véleményére és érdekelne a kritika, akkor nem vettél volna támadásnak minden hozzászólást az előző kérdésednél.
2023. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Semmi féle építő kritikát nem veszek támadásnak, hanem igyekszem javítani rajta, de a primitív ordenáré válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem fikázást várok, hanem kultúrált véleményeket úgyhogy ha lehet, ezt légyszi kerüljük el, ha másképp nem megy, akkor inkább görgessetek tovább légyszi.
2023. júl. 21. 11:56
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Akkor kulturaltan leirom ujra,hogy rossz

Az egesz sztori ugyanaz mint a HP csak mas szereplokkel...a fanfiction lenyege,hogy ugyanazokkal a szereplokkel talalj ki tok mas sztorit .Nem az,hogy mas szereplokkel lekopizd az eredeti tortenetet.Igen,vannak benne HP szereploknis,de nekem ugy tunik,hogy csak ugy mellekesen dobtad be oket...Nem jon at a történet,ne haragudj

2023. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy otletem,amit meg akartam megirni,de sem idom sem fantaziam nincs mar hozza...a lenyeg az,hogy a HP szereplok lettek volna benne,de a sztori teljesen mas,sem horcrux sem csata nincsen benne

Es ez a lenyeg,hogy ne ugyanaz legyen.Erted?

2023. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, amit leírtatok. Megértem és elfogadom más véleményét. Köszönöm a reakciókat!
2023. júl. 21. 12:27
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha elfogadnád a kritikát, akkor nem kezdtél volna minden pontot megcáfolni, amit legutóbb írtam neked... Attól, mert harmincadjára is kiteszed a kérdést, nem fogsz seggnyalást kapni. Legutóbb is kaptál hosszan kifejtett kritikát példákkal, majd burkoltan közölted, hogy nincs igazam, mert te igenis jól írtál le mindent.
2023. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
És még annyit hozzátennék, hogy annyira megfogadtad a tanácsaim egy részét, hogy még mindig semmit nem javították, ugyanolyan rossz a szöveg...
2023. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi állítás sem teljesen igaz, de köszönöm, hogy beleolvastál. Azért írtam ki újból, hátha máshoz is eljut a kérdésem és több véleményt kapok, nem pedig seggnyalás miatt.

Szeretnénm elkerülni a korábban kiírt kérdésem alatti kulturálatlan veszekedést ezért meg kérek mindenkit, hogy ne kezdődjön el itt is. Ha szerinted szar, hát szar. Egyszerűen csak más véleményére is kíváncsi lettem volna.

2023. júl. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!