Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pontosan hogyan néz ki, vagy...

Pontosan hogyan néz ki, vagy mi áll egy antikvarium.hu, Bookline vagy regikonyvek.hu előjegyzési értesítőben? Többi lent

Figyelt kérdés
Hogyan adják tudtomra, milyen szöveggel hogy beérkezett az általam előjegyzett könyv? És milyen lehetőségek vannak utána? Az antikvarium-nál tudom, hogy egy hétig teszik félre a könyvet nekem. És a többi helyen?

2023. júl. 21. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előjegyeztem a Booklineon egy könyvet és megjelent az antikváriumban. Ezt az emailt kaptam, sajnos ennél többrr nem tudok válaszolni:


Kedves X!


Beszállító partnerünk tájékoztatása szerint az előjegyzésednek megfelelő termék újra elérhető. Amennyiben szeretnéd megvásárolni, kattints erre a linkre és oldalunkon megrendelheted a terméket.


Az értesítésben található ár tájékoztató jellegű, a termék pontos árát honlapunkra belépve láthatod.


A termék megtekintéséhez kattintson a képre!

Paul Trent (Paksi Endre)

Angyali szörnyeteg

General Press Kiadó, 1994

jó állapotú antikvár könyv



Internetes ár: 4 990 Ft

Élete hátralevő száz percében egy kérdés motoszkált fejében. Honnan ismerős a lány? Mert az volt, pokolian. A New York Times becsukva hevert a padon, még nem futotta át, és már soha nem is fogja. Gloria Mercer aznapi cikke a szikés gyilkosságokról a második oldalra szorult, a fantomképpel együtt.

Felhívjuk figyelmed, hogy a jelzett termék egyedi darab, abból egyetlen példány áll rendelkezésre, jelen értesítést azonban az összes érdeklődőnek kiküldte rendszerünk. Amennyiben ajánlatunk megfelel számodra, javasoljuk, hogy mielőbb indítsd el megrendelését!


Üdvözlettel:

Bookline webáruház

2023. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Tehát a Bookline egyszerre értesít minden előjegyzőt. Ez fontos :-)
2023. júl. 22. 07:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bookline is és az regikonyvek is egyszerre értesít ki mindenkit, a gyorsabb viszi.
2023. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk annyiból jobb, hogy így mindenki megtudja ha van példány. Az antikvarium.hu-n lehet hogy két év alatt három példány is bejön a könyvből, csak te vagy a negyedik előjegyző és ezért az előző hármat elvitte a másik három, neked meg fogalmad sincs róla hogy egyáltalán volt példány :-) viszont ez meg annyiból jobb, hogy így neked van hat napod amikor a könyv csak neked van félretéve
2023. júl. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!