Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha valakivel megkéne kedveltet...

Ha valakivel megkéne kedveltetned az olvasást melyik könyvet ajánlanád,amibe tuti nem csalódna?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 15:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
65%
2023. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%

Hihetetlen mennyi gyáva ember van itt aki fosik ajánlani mert majd jól megutáltatja az olvasást.


És így hogy tudom hogy gyávák vagytok, hogy gyávákkal beszélek, az én ajánlatom a Dzsungel könyvéből a Maugli kalandjai az őserdőben.

2023. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
72%

22

Trollkodni máshol is lehet. Senki sem azért nem ajánl mert gyáva. Azert nem ajánl senki mert nincs olyan könyv ami mindenki tetszik. Nem attól félünk hogy az ajánlásunk miatt megutálja valaki az olvasást hanem egyszerűen a kérdező kérdésére feleltünk, mivel semmilyen kiindulópontot nem adott így nincs mit ajánlani.

Ne legyél olyan érzékenylelkű hogy ilyenek miatt felidegeled magad :D

2023. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
#23 a Dzsungel könyvéből idéztem, fafej. :)
2023. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon szerettem a Salamon király gyűrűjét Konrad Lorenztől, de engem érdekel az állati viselkedés, ha őt is érdekli, imádni fogja.
2023. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

#24

Akkor elnézést kérek, sosem olvastam, nem vagyok ilyenért oda.

2023. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%
#26 honnan tudod ha sosem olvastad? ;)
2023. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
#27 nem tudom, naívan hiszek az emberekben hogy nem akar mindenki mindenkit leoltani állandóan, mert képesek vagyunk értelmes emberek módjára kommunikálni.
2023. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Fárasztó96 ***** válasza:
Én Vavyan Fable könyveivel tértem vissza az olvasáshoz. Könyvet nem írnék, nem mindenkinek jön be ugyanaz. (Nekem a Vis Major- sorozat és a Halkirálynő -sorozat a kedvenc). Esetleg Stephen King-et, de őt csak fenntartásokkal, mert amíbe belekezdtem hónap elején, most tudtam csak folytatni (kb 50 oldalt olvastam ki, majd könyvjelzöt benne hagyva félretettem, hogy később folytatom), de amúgy ha van rá igénye nyugodtan olvasson. (anyám a "csöpögős" könyveket preferálja én a krimit a horrorral.)
2023. júl. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tudhatjuk, hogy kit mi érdekel.


Nagyon népszerű Jane Austen, Sarah J. Maas, Leiner Laura"


Nagyon igaz. Főleg, úgy hogy a kérdező azt sem árulta el, hogy fiú-e vagy lány, hány éves az, akinek ajánlani kéne. Egy 16 éves fiú elég kis eséllyel kedvelné Austent vagy Leiner Laurát.

2023. júl. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!