Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter házas kiadásaiban...

Harry Potter házas kiadásaiban mindig ugyanaz az infó van kötetenként?

Figyelt kérdés
Tehát ha a Bölcsek köve az egyik, Titkok kamrája a másik stb., akkor meglesz az össze plusz infó?

2023. aug. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy csak én nem értem a kérdést. Feltennéd légyszi még egyszer, de érthetőbben?

A házas kiadásokról annyit kell tudni, hogy van bennük néhány extra lap az adott házzal kapcsolatos dolgokról. De semmi olyan nincs benne, ami nem lenne évek óta elérhető az interneten. Szóval összességében nem érik meg az árukat.

2023. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi nem érthető benne?

Azt kérdeztem, hogy ugyanaz van-e a Bölcsek köve hollóhátas kiadásában plusz infóként, mint a Titkok kamrájának hollóhátas kiadásában.

2023. aug. 5. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván mindegyikben más van, különben nem lenne értelme így kiadni a könyveket.
2023. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrét tapasztalat érdekelne, nem feltételezés!
2023. aug. 6. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem feltételezés, de oké. :)
2023. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, más infók vannak benne, mert akkor semmi értelme nem lenne megvenni az összes részt, ami ugye nem cél. :)

De azt elárulom, hogy a mardekáros (Titkok kamrája) és a griffendéles (Titkok kamrája) kiadásban is más infók vannak benne. :)

2023. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy házanként más, mert a házakról szól. De a különböző regényekben ettől még lehet ugyanaz, hisz már vagy nyolcféle kiadása, ez is jubileumi, gyűjtői kiadás.
2023. aug. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!