Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek is jó ez a könyv?

Szerintetek is jó ez a könyv?

Figyelt kérdés

sziasztok! Wattpadon rátaláltam egy könyvre. Romantika erotik és dráma. Eddig fönt van az össezgző fejezet! Átnéztem és nagyom várom a részeket! Ti is?


A könyv:

[link]



2023. aug. 9. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem... Rengeteg benne a helyesírási hiba, vannak olyan mondatok amik nem is értelmesek, a képek szörnyűek. Dolgozz rajta még kérdező és ne itt hirdesd a könyvedet. Erre ott vannak a Fb csoportok, Insta és Tiktok. További jó munkát!
2023. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam! De igazából nekem tetszik!😊
2023. aug. 9. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az összesítő is olyan szinten gáz, hogy ha 12 éves elmúltál, csak sajnálni tudlak. Paródiának is gyenge, semmi művésziség nincs benne, a helyesírásról nem is beszélve.
2023. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha neked tetszik...olvasd. Viszont le merném fogadni, hogy te írodxd
2023. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem ez az a zsáner, amiben én olvasók, szóval lehet elfogult lesz a véleményem. Engem már az is idegesít, hogy ennyiszer feltünteti hogy ez nem egy valóságshow könyv, pedig szemmel láthatóan az, nagyjából ugyanaz az alapelv, legfeljebb annyi különbséggel, hogy a karakterek nem játszák meg magukat (de még ez sem biztos).

Ez a gyilkosság benne nekem nagyon random, lehet hogy nem vagyok egy kigyúrt meleg vagy bi srác, de én ezek után nem maradnék ott.

Lehet csak én vagyok így ezzel, de nekem az író stílusa sem jön be (nyilván nem is én vagyok a célközönség), és sok a szövegben a zárójel és a felkiálltójel, illetve nekem az önpromózás is sok.

2023. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Most maga a témaválasztás lényegtelen, engem irritál az infantilis, gen-z stílusú köznyelvi megfogalmazás, a helyesírási hibák, a mondatszerekezeti hibák, meg a szexi szó használata.
2023. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eskü el akartam olvasni, de este 9re le is lett törölve. :D
2023. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Fix ő írta. Kár, hogy törölte, szeretek röhögni a szar storykon
2023. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Bár én csak most akadtam rá a kérdésre, és nem tudtam elolvasni a sztorit, de értem én hogy ő jött ide véleményért, szerintem ezt lehetett volna kultúráltabban is. Főként ha még kezdő az író, senki sem úgy születik hogy egyből profin kiráz a kisujjából egy regényt. Ha valóban a kérdező írta, valószínűleg csak egy megerősítést szeretett volna, annak érdekében hogy folytassa az írást.

Tudom, hogy milyen "kezdőnek" lenni, így teljesen át tudom érezni, még így "vakon" is a dolgokat. Úgyhogy kedves kérdező, ha ezt elolvasod, kérlek ne hagyd abba az írást♡ A wattpad amúgy is csak arra jó, hogy fejlesszük saját magunkat, szóval ne vegye el a kedved néhány bunkó beszólás :)

2023. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én írtam. 9es köszönöm!
2023. aug. 25. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!