Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki ez a lány? (könyvkiadás,...

Ki ez a lány? (könyvkiadás, könyvírás téma)

Figyelt kérdés

1-2 könyvkiadással kapcsolatos kérdéshez írtak olyan választ, hogy van egy lány, akinek ingyen kiadták a könyvét. Ezt azzal magyarázták, hogy netre töltött fel általa írt műveket, és így rajongótábort szerzett. (Mivel ugyabár vannak rajongók, akik a könyvét is valószínűleg megvennék, így megéri kiadni, ezért neki nem kell beszállni a kiadás költségeibe. De ezt szerintem nem kell magyarázni, hiszen logikus.).


A kérdéseim:

- Ki ez a lány? Mi a könyv címe, amit kiadtak?

- Hol "szerzett" "rajongótábort"? (Hova töltötte fel a műveit?) (honlap v. blog v. egyéb (?) )


u.i.:

Az "erre én is kiváncsi vagyok" és a "bocsi az offért, de könnyebben meg akarom találni a kérdést", ill. ehhez hasonló válaszokat mellőzzétek! Az ilyen válaszokat töröltetni fogom a moderátorokkal!

Ha kiváncsiak vagytok a válaszokra, rakjátok a kérdést a kedvencekbe, v. írjátok fel, v. bánom is én, de ne írkáljátok tele ide nem illő és nem hasznos válaszokkal!

Köszönöm!


És a hasznos válaszokat előre is köszi!


2011. júl. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak Spirit Bliss-ről tudok( Árnyékvilág) ő blogra töltötte fel a Twilight fanficjeit meg azt hiszem saját történeteket is.
2011. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benina. (Bíbor hajú, a boszorkány fénye) előtte volt ilyen fanficje ha jól tudom :D
2011. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyelőre nem tudom, melyikükről volt szó az adott kérdésekben. Remélem, azért jön még 1-2 ember ide, és megerősíti egyik v. másik választ.

2011. júl. 19. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Spillit Bliss, kinek a twilight fanfickje ért el sikert, aztán Benina, akinek az egyik rajongója rendszeresen hívogatta a kiadót, hogy adják ki a könyvét - hozzáteszem, megérdemelte -, és Szurovecz Kitti, aki már eleve befutott volt, és a Meglepetésnél dolgozik, szóval róla tudták, h sikeres. Blogvilágban mindenki ismeri őket, én is sokat beszéltem min3ommal.
2011. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hozzáteszem, azt is tudom, ki lesz a kövi 3, ha a kiadó megint szemezgetne....
2011. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb hozzászólást és az infokat!
2011. júl. 20. 14:16
 7/7 anonim válasza:
De jó lenne, ha az én fanficemet is kiadnák. :) Csak sajnos nekem nincsenek ilyen kapcsolataim.
2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!