Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon érdekelne egy kívülálló véleménye a "könyvemmel" kapcsolatban. Ez az első ténylegesen befejezett írásom, ezért vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán jól csinálom-e, vagy tele van hibákkal?

Minden véleményt és észrevételt szívesen veszek :)


[link]



2023. aug. 24. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

No az van,hogy nekem kelnem kellene,de nem tudok,mert nem tudom abbahagyni az olvasást..teljesen izgalmas a sztori,szerintem jó.

Meg a mai napon biztosan elolvasom az egészet

2023. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úristen, nagyon köszönöm ♡

Nem hittem volna, hogy pozitív véleményt fogok kapni

2023. aug. 25. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ötödik epizódnál tartok, de nekem is indulnom kell. Délután folytatom, érdekes a történet... Esik, várok. Tizenhetedik epizódig engedett olvasni a wattpad regisztráció nélkül. Jó kis sztori, folyt. köv.
2023. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szuper 🙂

Én amúgy is szeretem az ilyen maffias sztorikat,de eddig még ilyet nem találtam mint ez

Jó a felvezetés,úgy érzem lesz benne csavar(meg csak ott tartok,hogy meglátta a barinoje pasija a tetkot)

Alig várom,hogy a végére érjek.

Helyesírási hibákat nem vettem észre benne,mondjuk nem is figyeltem,annyira lekötött a történet 😁

2023. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*Pasiján elírtam

4

2023. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy mindenkinek elnyerte a tetszését. Bevallom eleinte kicsit féltem kiírni a kérdést😅
2023. aug. 25. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elolvasom! Nagyon jó, bár még csak az első résznél tartok.
2023. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom majd a te véleményed is^^
2023. aug. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!