Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan magyar könyvek...

Vannak olyan magyar könyvek amelyek az élet értelméről, hasznos idezetekről szól?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek, amiben rövid (pl csak fél oldalas) idézetek, magyarázatok vannak az élet értelméről, hasznos tanácsokról, tippekről az életben stb.

2023. szept. 23. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Fél oldalas, vagy rövidebb*
2023. szept. 23. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Weöres Sándor - A teljesség felé

Weöres Sándor - Füveskönyv

2023. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem kell ide könyv megmondom én neked mi az élet értelme. Egyszerűen csak annyi hogy nincs de ezzel nincs semmi baj hisz nem kell hogy értelme legyen viszont az hogy ezzel mit kezd az ember az a saját maga dolga van aki eldobja van aki megtartja és van aki kihozza belőle a maxot ennyi.


Én úgy vagyok vele ha már így véletlenül is de vagyunk/létezünk akkor 2 választás van vagy kihasználod és olyan életet élsz amilyet szeretnél amilyet a szived diktál vagy beállsz a sorba rabszolgának és úgy éled le ezt a pár évet (persze ha addig nem nyirod ki magad a tehetetlenség és reménytelenség karjaiba öltve)


mindenre megvan a válasz csak tudod nem a googleba meg nem mások tudják azt hogy neked mi kell neked mi a jó ezt csakis saját magad tudhatod!


ez lehet önzőség lehet nemtetszik nagyon sok embernek még a családomnak sem de hát b@sszák meg én életem én döntésem nem fogok mások szerint élni..


És ez akármennyire is nehéznek tűnik mármint maga a változás hogy felhagyj azokkal az elvekkel amiket mások tömtek beléd és felhagysz az értelem keresésével egyből kinyílik előtted a világ!


én egy borsod megyei csoro csöves faluba laktam nincstelenül egész gyerekkorom maga volt a katasztrófa de mégis itt vagyok huszon évesen olyan online dolgokat kreáltam magamnak amik eltartanak életem végéig nem kell dolgoznom.


persze ehhez sok munka kell legalábbis az elején aztán meg már csak fent kell tartani azt az állapotot amivel megvagy elégedve. de még mindig jobb hogy nem másnak hanem csakis saját magadnak dolgozol és a saját életed építed ahelyett hogy a megfelelési vágyaidra hallgatnál..



lehet nem ide kellett volna ezt írni de annyi h*lye kérdés van az élettel kapcsolatban hogy most ezt muszálynak éreztem leírni..

2023. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!