Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a magyar booktub...

Mit gondoltok a magyar booktuberekről?

Figyelt kérdés
Kiket néztek/szerettek? Szerintetek jó, amit csinálnak? Sokan vannak, vagy kevesen? Nemi, életkori eloszlásról mi a véleményetek?

2023. szept. 5. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen vannak. Engem nem a személyük érdekel, hanem hogy a kedvenc íróimtól van e náluk sok ajánlás. Például Stephen Kingtől.
2023. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer ajánlottak itt párat közülük, belenéztem a videóikba, de nem ájultam el.


Egyébként is értelmetlen (oké, szeretik magukat mutogatni) videókat nézegetni, amikor lehet sima szövegben is közölni a gondolatokat.

2023. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát én már jó ideje nem nézek, mert nem nagyon olvasnak olyat, amit én, vagy épp nem is könyvajánló, hanem a harmincadik book haul meg book tag videó. Semmi különleges, semmi jó.

Tényleg az lehet a baj, hogy kevesen vannak. Szerintem nem felesleges...

2023. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem túl sok, de majdnem mind nő. Szerintem a nemek aránya itt még "rosszabb", mint angol nyelven. Ami... nyilván nem rossz, csak annyi, hogy én inkább férfi olvasókkal szoktam egyetérteni, velük vág jobban össze a véleményem (nő vagyok amúgy). Szóval ez az én problémám inkább.


Nagy átlagban a Booktube, mint olyan nagyon trendi, YA jellegű mindenhol, ami szintén nem nekem készül.

2023. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kedvelem a munkásságukat, több csatornát is követek évek óta.

Pergamenre hányt szavak

Edmond könyvkuckója

Borka reads

Tekla könyvei

Könyvelem

Andi könyves világa

V. Tóth Kati csatornája

Papírra vetett gondolataim ( nála sajnos már vagy fél éve nincs új videó, remélem nem adta fel teljesen )

2023. szept. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is nagy Stephen King, illetce Tolkien rajongó vagyok, így a fôleg romantikus irodalmat elemzô, fôleg nôi content gyártók nem feltétlen találnak be nálam. :D
2023. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bepróbáltam párat, de sem a content maga, sem az előadás nem nyűgözött le annyira, hogy ne kapcsoljam ki és olvassak helyette valamit.


Ettől persze nem rossz amit csinálnak, csak nekem nem jön be.

2023. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlom Zoltán Tamást annak, aki egy kicsit mélyebben is szeretne értelmezni könyveket. Egy ember, egy könyv és egy gondolat.
2023. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!