Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kindle vagy Pocketbook?

Kindle vagy Pocketbook?

Figyelt kérdés

Gondolkozom azon, hogy vegyek egy e-book-ot. Eddig ez a két márka tűnik a legmegbízhatóbbnak és a legjobbnak, de nem igazán értek hozzá. Melyik a jobb? És azon belül is melyik modell?

A keretem rá maximum 50 e Ft lenne körülbelül.

A másik kérdés pedig, hogy érdemes-e esetleg egy használtat venni vagy ebben inkább ne is gondolkozzak?



2023. okt. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak Pocketbookom van/volt, meg vagyok elégedve vele, újonnan vettem.
2023. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm használtan vett 45ért jó fogáson Kindle-t, nem volt vele problémája.


Én márciusban vettem ezt: Kindle PaperWhite 5 (2021) 8 GB Ebook olvasó

ez márciusban 68ezer volt, és tok még mellé 7ezer.


Nekem nagyon bevált, azelőtt nagy képernyős telefonon olvastam magyar nyelvű könyveket, viszont nagyon sok könyv le volt maradva 3-4 kötettel az angol változattól (vagy nem is volt magyarba az adott könyv), sajnos itthon a magyar kiadó lassan dolgozott a fordításon, így már akkor elkezdtem gondolkodni azon hogy angolul kéne könyvet olvasni, csak hát nem volt biztos jó angol tudásom, de a Kindle olvasón van egy olyan funkció hogy rá bökök egy szóra és lefordítja egyből, így március óta megállás nélkül olvasok, és nagyon élvezem, 14 kötetet olvastam ki azóta amik mind minimum 900 oldalasak

2023. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, ismerősöm vette használtan azt írtam, de én újonnan vettem 68ezerért +tok 7ezerért
2023. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Pocketbook inkpad color 3 olvasóm vsn, rengetrg formátumot kezel
ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!