Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben ki volt a...

A Harry Potterben ki volt a legrosszabb, legalkalmatlanabb tanár?

Figyelt kérdés
Nem egyenlő azzal ki volt a leggonoszabb ember! Most kifejezetten tanár szemszögből vagyok kíváncsi rá, hogy szerintetek ki volt a leginkább gázos, alkalmatlan tanerő. A legnépszerűbb opciók a listában.

jan. 20. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Lockhart
Umbridge
Piton
Carrowék
Trelawney
Mógus
Binns
Mordon
Hagrid
más
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetlen tanár (Carrowék tanári teljesítményére ha jól emlékszem, nem tért ki az írónő), aki totálisan haszontalan és használhatatlan dolgokat tanított, az szerintem Trelawney volt.

Lockharttal szorosan a nyomában, de nála legalább a könyveiből (amik történeteit ugye más "jóképességű" mágusoktól lopta) azért biztos lehetett tanulni egy-két dolgot, persze attól még Lockhart maga csapnivaló volt.

A másik két kérdéses tanár nálam Umbridge és Hagrid, de ők is tanítottak hasznos dolgokat, ha még az oktatási módszerük enyhén szólva nem volt az igazi.

jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Az összes + az igazgató.


Inkább ne boncolgatnátok a HPt :/ .

Tisztára úgy csináltok mint ha köze lenne a Valósághoz !!!

Ilyen erővel,nézzétek meg: Varázslók a Waverly helyrölt

jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
2 ha nem tetszik el lehet menni a kerdestol...
jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Könyves téma érdekel !


Nem bxott HerryPottyer fanok

jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem érdekel nem kell ramenni a kérdésre és válaszolni..

A HP is egy könyv,ez is egy téma.

Ha őfelségének nem tetszik az nem a mi bajunk.

jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

2,rajtad a könyvek sajnos nem segítenek


Egyébként szerintem Piton is elég alkalmatlan volt tanárnak. Kivételez, bullyingolja a diákokat… Egyik kedvenc karakterem, fe attól nem képviselt tanári értékeket.

jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dinnye2 ***** válasza:
89%

#5, egyetértek!

Amúgy szerintem sok rossz tanár volt, de azért mindegyiktől lehetett valami fontosat tanulni. Még Umbridge-tól is (ne hergeld fel a kentaurokat!!!).

jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Piton, mivel ő maradandó károkat okozott a diákjainak, önértékelésüket rombolta, alázta őket. Neville is már attól rosszabbul teljesített, ha a férfi ott volt.

Umridge nem tanított, szerintem nem is ment neki a SVK, csak olvastatott. Büntetései voltak szadisták, de általában mindenki el volt az órán és "tanult"; Harryt direkt provokálta.

Mógus és ál-Mordon simán tanított, jók voltak.

Binns jó tanár, csak monoton a beszéde, meg kissé unalmas a tantárgya.

Telawney szörnyűségmániás, tanításáról annyira nem tudni, de emlékeim szerint az órái nem voltak rosszak, csak elhalálozást jövendöléseivel volt baj.

Hagrid is necces, mert nagyon felelőtlen, és magasról tesz a törvényekre. Kimérát keresztezett például, de volt óriáspókja, sárkánya, csupa tiltott lénye. Meg sem fordult a fejében, hogy más nem rajonghat a bestiákért, biztonsági előírásokkal se nagyon törődött. Piton után talán ő a legveszélyesebb, mert bár nem akarattal teszi, mint a mardekáros, de attól még veszélybe sodorja a diákokat.

jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
#8 Neville önértékelését alapvetően nem Piton rombolta le, hanem a nagyanyja. Neville eleve úgy érkezett az iskolába, hogy egy utolsó balfácánnak tartotta magát, és általában mindenkitől eléggé tartott, csak Pitontól a legjobban.
jan. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Azért Dumbledore kivételezése is megérne egy fejezetet. Tudom, ez csak egy mese, amiben Harryék a jók és nekik kell nyerni, de amit az első könyv végén leművelt, az reálisan nézve nem volt se jó tanári, se jó igazgatói húzás. Én kb ott utáltam meg a griffendéleseket még 12 évesen.. :D

Amúgy a kérdésre válaszolva a felsoroltak körül én Hagridot mondanám. Persze, rezeg a lév Lockhartnál és Umbridge-nél, akik kb. nem is nevezhetők tanárnak, de közvetlen veszélybe azért nem sodorták a diákokat.

jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!