Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb kortárs könyv, amit valaha olvastál? Végig tudtad olvasni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Carlos Chernov: Végtelen vetítés

Nem jutottam a végére....


Mást vártam :/

2022. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Janne Teller: Semmi
2022. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Végigolvastam, mert amúgy rövid. (2-es voltam)
2022. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Alkonyat, Az éhezők viadala, Harry Potter és az elátkozott gyermek szövegkönyv.
2022. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:
73%

"Szépirodalom": Gerlóczy Márton- Igazolt hiányzás

Azt az önmentegetéssel párosult felmagasztalt nihilizmust, ami abban volt... Egész olvasmányosan lett megírva, de az értékrendje folyamatosan taszított. Végig olvastam, mert olvasóversenyre kellett, de csak azért.


"Szórakoztató irodalom": Charlie N. Holmberg- A papírmágus

Rövid kis könyv, az alapsztori és a borító nagyon tetszett, ezért nagyon erőltettem az olvasást. Kb. már csak az ötöde volt hátra, amikor feladtam, és nem érzem, hogy veszítettem volna bármit is. Hogy ennyit elolvastam belőle, igazából nagy teljesítmény volt tőlem, mert teljesen sablon volt az egész, beszűkült világgal, mozgalmatlan történettel és megkedvelhetetlen, semmilyen karakterekkel.

2022. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az Elátkozott gyermek. Végigolvastam ugyan, de már bánom, hogy pénzt adtam ki érte. Mondom ezt úgy, hogy én a Harry Potteren nőttem fel, de ez a szövegkönyv valami borzalmasra sikerült.
2022. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

A szürke 50 árnyalata.

Végigolvastam, elvből, hogy ne vághassa senki a fejemhez, hogy vakon mondok véleményt.

Az a kép amit közvetít a szerelemről, a szexről és a felnőtt párkapcsolatokról, az nem csak botrányos, hanem egyenesen káros. Hogy a BDSM-ről közvetített torz képet ne is említsem.

Az Alkonyat-sorozat is hasonló okokból volt szörnyű, de a szürke 50 árnyalatához képest egy irodalmi műremek, érett és értékes gondolatokkal.

2022. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Alkonyat. Nem Olvastam végig. Baromi Unalmasan megírt borzalom, fárasztó főszereplővel a csillámló vámpír meg csak hab ezen a tortán. Na ott adtam fel.
2022. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A Szent Johanna gimi. Filmben talán elmenne háttérzajnak, míg játszok vagy rajzolok, de olvasni halál.
2022. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Bátran ide merem írni azt a kötekező olvasmányt, amit a mai napig utálok: Szabó Magda: Szigetkék
2022. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!