Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nagyon jó romantik...

Ajánlanátok nagyon jó romantikus könyveket?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani romantikus könyveket, melyektől legszívesebben a párnánkba üvöltenénk, annyira jók és amelyekben egyből belezúgunk a szereplőkbe?

febr. 11. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Ez 2 részes, 1.It ends with us

2.It starts with us

Ez a kedvencem, imádtam de ezt a háromrészest is csak ajánlani tudom:

1.Maybe someday

2.Maybe not

3.Maybe now

febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, én nagyon szeretem Mariana Zapata könyveit.

Az első, amit tőle olvastam az a The Wall of Winnipeg and Me volt. A másik nagy kedvencem tőle a Kulti.

Zapata a slow burn királynője.

Ezt így megemlítem, mert nem tudom hány éves vagy, vagy mennyire jönnek be az ilyen dolgok, de az ő könyveinek a végen mindig vannak 18 karikás jelenetek is.


A másik, amit szerettem az a Könyvek Szerelmesei volt Emily Henry-től. Ebben is vannak karikás részek.


Na meg a The Deal Elle Kennedy-től. Meglepően élvezetem. Ebben is vannak karikás jelenetek.


Olyan romantikus könyvhöz, amiben nincsenek karikák a Divine Rivals-t tudnám mondani Rebecca Ross-tól. Ez nem egészen csak sima romantika, van benne háború, meg bár a fantasy műfajhoz tartozik, inkább tűnik történelmi regénynek, - azon kivül, hogy egy kitalál városban játszódik.


A másik nagy kedvencem a Vándorló Palota Diana Wynne Jones-tól. Bármikor újra tudnám olvasni.

febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
febr. 11. 23:15
 4/7 M.Bea01 válasza:

Imádtam ezeket:

Sandra Brown: A legelső férfi

Sandra Brown: Eltévedt levelek

Margaret Moore: Börtönbe zárt szerelem

febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 M.Bea01 válasza:
71%

+ Sandra Brown: Aljas szándek


Ez más kategória, de imádtam a férfi főszereplőt és a sztorit!

febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Kádár János: A szocializmus megújulása Magyarországon
febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ana Huang: Twisted sorii
márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!