Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet egy regényt...

Hogyan lehet egy regényt külföldön is kiadatni?

Figyelt kérdés
Megjelentettem magánkiadásban egy regényt, amit írtam, elég szépen fogyott itthon és nagyon jó visszhangja volt. Mit tudok tenni, hogy eljuthasson külföldi olvasókhoz angol vagy egyéb nyelveken is. Hogyan lehet kapcsolatba lépni külföldi kiadókkal, vagy ügynökségekkel, akik kiadnák Amerikában, Németországban, stb. a könyvet?

febr. 12. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

A magyar kiadódon keresztül.


Ők tudnak segíteni.

febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én magam vagyok a kiadója, mivel magánkiadás.
febr. 12. 15:26
 3/5 Dinnye2 ***** válasza:
80%
Ha majd nagyon híres lesz a könyved, akkor kérni fogják külföldön, mert felfigyelnek rá. Amúgy nem tudom, de jó kérdés, engem is érdekel.
febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Elküldött a szinopszist és várod a csodát.
febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyobb kiadók nem állnak szóba magánemberrel, még akkor se igazán, ha tényleg sikeres a könyv. Másrészt ehhez elötte mindenképpen rendes müfordítást kellene prezentálni, anélkül semmi esélye még egy kiadónak sem.
febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!