Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit írjak az időutazós könyvem...

Mit írjak az időutazós könyvembe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Időutazós könyvet fogok írni. Kérdezem tehát, hogy ti milyen korokat tennétek bele? Az első rész a jövőről fog szólni az is érdekelne mit lehetne oda kitalálni. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

febr. 17. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"Időutazós könyvet fogok írni."


Így ez azért költői túlzás. Gyakorlatilag nekünk kellen megírni. :D

febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy milyen műfaj lesz. Romantikus vagy háborús vagy horror esetleg. Meg annak is érdemes lenne utána nézned, hogy megvan egy adott hely vagy város vagy bármi és te visszautaztatod a szereplőket mondjuk a 14. századba, hogy létezett-e már akkor az, amiről írsz.
febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elsőt sci-fi nek szeretném az biztos mert a jövőben gog játszódni. A másik kettő meg nem tudom talàn esetleg ilyen enyhe krimi, inkább vígjáték. Hasonlónak szeretném mint az időfutár.
febr. 17. 19:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Nem nektek kell megírni. Szereplők, helyszínek, történet, az idősíkok kapcsolódása egymással stb stb... Ezt mind én fogom megìrni és regénnyé alakítani. Tőletek csak annyit kértem hogy egy ilyen könyvben mien korokat olvasnátok szívesen.
febr. 17. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:

1690-es évekről olvasnek szívesen a salemi boszorkanyokrol,.

Valamint szeretem a második világháborút is, és esetleg az 1800-as évek

febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 17. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor a törökök megszálltak Magyarországot. Esetleg lehetne pont az Egri csata idején.


Jövőre tipp, pedig hogy a főszereplő felnőttkori élete, ami esetleg lehetne pocsék, valami miatt amit tett/nem tett a jelenében. És ezen fog változtatni mikor visszamegy.

febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi írjuk meg a te könyvedet? Ez enyhén szólva sem professzionális, már ne is haragudj.
febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Már le tett a könyvéről. Sok negatív kritikát kapott (köztük tőlem is), és így dolgozta fel. Leszedte a történetének az addigi két részét és most egy videójáték alapján készült könyvben gondolkozik, amit első könyvénel tart.
febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!