Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volna értelme egy könyvajánlós...

Volna értelme egy könyvajánlós weboldalnak?

Figyelt kérdés

Ahol meg lenne osztva, hogy melyik könyvet hol érdemes megvásárolni.

Kérlek, csak komoly válaszokat szeretnék!

Köszönöm szépen! :)



márc. 22. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Manapság inkább egy appnek lenne értelme, nem? Ahol meg lehet nézni hol a legolcsóbb, milyen akciók vannak, meg ilyesmi.
márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem appnak max azoknak lenne értelme akik falják a könyveket. Évi 1-2 használatért nem nagyon fognak az emberek olyan appot a telefonjukon tartani ami nem létfontosságú. Vagy nem fognak rá emlekezni hogy egyáltalán létezik.


És most jön a személyes preferenciáim alapján átgondolt válasz: meg lehet nyilván szórni az app tulajdonosait push notification-ökkel, nálam ez automatikus ertesités tiltást vagy app törlést von maga után. Amit pedig letfontosságúnak tartok azok az elektromos autó töltőállomasok appjai, 9 ilyen van a telefonomon és ebből is 2-t használok csak ugye bármikor kellhet ha autózok. Könyvajánlónak weboldal bőven elég. Port.hu-ra is felmegyek ha kell valami, sose röltenék le hozzá appot.

márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Jut eszembe, a moly.hu nem ilyen?
márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, a moly.hu is ilyen, ez igaz.

De szeretnék egy könyves weboldalt, mert szeretem a könyveket. Mi legyen akkor rajta?

márc. 22. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amihez kedved van.
márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Kedves vagy, köszönöm szépen! :)
márc. 22. 17:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt az árgép is tudja sztem.
márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedved van hozzá, csináld.

De sok értelme nincs.

Másrészt a könyvajánlós oldal inkább azt sugallja, hogy azt ajánlod, melyik könyvet találod jónak; az, hogy melyiket hol érdemes megvenni, kicsit más tészta, és mivel a google már eleve kidobja neked az árakat, ezért szükségtelen is az utóbbi.

Könyvajánlós oldalak amúgy futnak, de van belőle hatmilliárd, szóval jó stílusúnak és megkapónak kell lennie ahhoz, hogy olvassák majd.

márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nagyrészt olyan könyveket ajánlanék, amik nekem is tetszenek. De tényleg van nagyon sok ilyen oldal.

De akkor milyen oldal legyen, ami a könyvekről szól?

márc. 23. 14:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem indíts csak egy blogot, vagy akár egy csoportot valami közösségi oldalon. De biztos van is már ilyen, amihez akár csatlakozhatsz is.

Én pl. egy öko-olvasókört követek a facebookon.

márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!