Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amazonon ekönyv / kindle...

D-Mano kérdése:

Amazonon ekönyv / kindle vásárlás hogy működik?

Figyelt kérdés

Van sok (angol nyelvű) ekönyv, ami érdekelne engem, de csak az amazonon kindle ekönyv formában találtam meg őket.

Én androidos okostelefonon olvasok ekönyveket, és a magyar webshopokban tök egyszerű az ekönyv vásárlás. (Kifizetem, letölthetem akárhányszor és bármelyik ekönyv olvasó alkalmazás olvassa.)

Próbáltam utánaolvasni ennek a kindle dolognak, de nekem bonyolultnak tűnik. Amazon vagy kindle fiókot kell hozzá létrehozni, külön speciális alkalmazás kell hozzá és nem is egészen úgy működik, hogy megveszem, aztán letöltöm az ekönyvet.


Valaki részletesen le tudná nekem írni, hogy működik ez a kindle vásárlás, letöltés, olvasás androidos okostelefon esetében.


A másik kérdésem:

még sosem vásároltam külföldi oldalról. Amazonon magyar bankkártyával tudok fizetni? Ugye, ott dollárban vannak az árak, ez jelenthet problémát? El kell mentenem a bankkártya adataimat ott, vagy elég hogy minden vásárláskor újra megadom őket?



márc. 25. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Androidos tableten olvasok amazonos könyveket. Kindle alkalmazás kell hozzá, azzal tudod a legegyszerűbben rátenni a könyveket a telefonodra, ezt szinkronizálni kell az amazon profiloddal.

A vásárlás is egyszerű, az amazon honlapján regisztrálsz, megadod az adataidat, kártya számot, és megveszed simán a könyvet. Nem emlékszem rá hogy muszáj-e elmenteni a kártya adatokat, amikor regisztráltam 10+ éve akkor el kellett.

Miután megvetted a könyvet az bekerül a profilodba, amit a kindle alkalmazáson frissítesz és máris ott lesz a könyvtáradban.

Magyar bankkártyával elfogad. Annyi hogy magyarként többe kerül az adott könyv mert ráteszik a hazai áfát még a rendes amerikai árra.

márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
márc. 25. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!