Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kérhetek véleményt?

Kérhetek véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Első írásom. Kértem már itt véleményt ugyan a történet alapjáról, de a megvalósítás már nehezebben ment. Tudom hogy tucatszámra van történet, de én a későbbiekben animációs sorozatot szeretnék belőle, ezért fontos lenne a számomra pár kritika akár negatív, akár pozitív.

Köszönöm szépen előre is.



ápr. 16. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én a második mondatnál abbahagytam az olvasást. így nem kezdünk könyvet, novellát stb.
ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy olvastad el, ha megnyithatatlan a link, mert a piszkozat linkjét tette ide? 🤨


Amúgy, kedves kérdező, tedd be ide válaszba a jó linket, hogy az emberek rá tudjanak nézni.

ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 nemtom, én is meg tudtam nyitni...
ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Leírom a véleményem, erre kapok egy nem hasznosat. De akkor mit kell írni?
ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Figyelj, ez GYK-eken mindig így van, szerintem kár ezen tépelődni.

Talán ha a vélemény mellé megoldást is írtál volna (gondolom #1 vagy)... De ezt nem támadás, csupán ötlet.

ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, próbálj összetettebb mondatokat írni.

Pl. Szegény Lucas vérző orral feküdt a tornaterem padlóján szerdán. Felesleges két mondattá külön szedni.

Másodszor, ne tegyél fel ilyen (Miért fontos az, hogy szerdai nap volt?) kérdéseket. Elég, ha az olvasóban megfogalmazódik a kérdés, de neked nem kell leírni.

Van pár rész, amit nagyon felületesen, épphogy említve írtál le. Szerintem ezeket kifejthetnéd kicsit jobban, akár ezt az egy fejezetet külön részekké szedni, ha szükséges. Pl. mikor Anthony csinál valamit Lucasszal, ott miért nincs leírva mit tesz vele? Legalább valamivel réstletesebben írd le.

Helyesírási hibák, amiket találtam: bentébb helyett bentebb/beljebb. Ezeket, ha kell, más segítségével javítgasd, olvasd át. Ha elírási hiba, te is megtalálod, ha nem, akkor más is kell az észrevételéhez, szóval valakit fel is kérhetsz erre.

Minden esetre, várom a folytatást, érdekel a történet, és a fülszöveg is figyelemfelkeltő a maga módján. Remélem segítettem!

ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Megannyi xd
ápr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem találom.
ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Talán ez jó lesz. Nem mestermű, előre szeretnék szólni.

ápr. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!