Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvasol jelenle...

Milyen könyvet olvasol jelenleg? Mit olvastál el utoljára?

Figyelt kérdés
Jelenleg megvagyok lőve, Neil Gaiman - A temető könyvét olvastam el utoljára, viszont nem tudom, hogy mi legyen a következő. Az ilyen fantasy, sci-fi sztorikat szeretem, illetve vacillálok a Neil Gaiman -Sosehol és Csillagpor regénye között.

ápr. 22. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Én Lőrincz L. Lászlótól a Kegyetlen csillagokat olvasom.


A kegyetlen csillagok című lélegzetelállítóan izgalmas, fantasztikus regényében keveredik a múlt és a jelen, hogy még világosabb legyen számunkra: titokzatos törvények uralkodnak felettünk, melyek megismerése befolyásolhatja az emberiség jövendő sorsát.

ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most Martin Kay Eastern c. regényét olvasom, már régóta hívogatott, de most jutottam oda, hogy a libraneten letudtam tölteni.


Idáig nagyon tetszik, ahogy felvezeti a történetet, a szereplőket, jól megírta.


Legutóbb Holly Jackson trilógiájának előtörténetét olvastam el, ami nem rég jelent meg. Igazából egy este alatt elolvastam és csak azért olvastam akkor (közben ugyanúgy olvastam az Eastern-t), mert egy könnyebb olvasmányt akakrtam, ami rövid. Az pedig megfelelt ellenben az Eastern-nel. De az is jó volt, műfaját tekintve remek.

ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most Jessica Towsend: Nevermoor


Legutóbb: Neil Gaiman: Óceán az út végén. Zseniális könyv, ha szereted Gaimant ajánlom (meg ha szereted Miyazaki filmjeit, hasonlított rá a stílusa)


Legközelebb vagy Daphne Du Mauriertől a Madarakat, vagy Murakami Harukitól A határvidéktől délre, naptól nyugatra c. könyvet fogom.


Gaimentől a Csillagport és a Coraline-t is ajánlom.

ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ársapkás Alispán ***** válasza:
100%

Legutóbb:

Richard Halliburton - Újra ​felfedezem Délamerikát


Jelenleg:

Stanley Norman - Hotel ​Saigon

ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

KJ Parker - Saevus Corax Captures the Castle


Most:

Kim Harrison - Three Kinds of Lucky

ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neil Gaiman: Csillagpor. Zseniális könyv, imádtam minden olvasásnál. Jó kis klasszikus fantasy.
ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!