Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az első?

Melyik az első?

Figyelt kérdés

A Lopott szerencse, vagy az Átkozott szerencse volt előbb?


Elolvasnám ezt a két részes könyv sorozatot, de nem tudom melyik az első. Légyszi valaki el tudja mondani!


A válaszokat előre is köszönöm.



ápr. 28. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Lopott az első.

3 kattintsomba került kideríteni, ne legyél lusta.

ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1# Ez azt jelenti, hogy több időbe került kiírnia a kérdést, mint

ha rákeresett volna.

ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, bár a "kutatómunka" nyilván fárasztóbb, mint hogy tőlünk kérdezze meg,

úgyhogy a "ne légy lusta" így is áll.

ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 mi a fárasztóbb? 1 óra munka vagy 10 óra semmittevés? Melyiket végző a lustább?
ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4# Nem csak az idő. Hanem 3-t kattintani, hogy megtudja könnyebb, mint írni egy kérdést, nem?
ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De most halálkomolyan kérdem, ez tényleg annyira lényeges kérdés, hogy egy "vita" kirobbant belőle?
ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6# Vita? Szerintem ez nem vita.
ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ezt arra értettem, hogy nem elég hogy lusta, esze sincs.
ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 tele van ez az oldal hasonlóan könnyen, pqr kattintással megválaszolható kérdésekkel. Ha összeadjuk hogy hány ember mennyi időt fordít már csak a kérdések elolvasására és az ezzel eltöltött időt forintosítjuk, szép összeg jön ki. Persze aki nem akar erre időt fordítani, az egyszerűen nem olvassa ezt az oldalt és meg is van oldva, csak érdekességképpen írom.


Ami viszont sokkal kézzelfoghatóbb probléma, hogy mikor én pl futárkodok, naponta >80 alkalommal kell kinyitnom/lezárnom a biciklilakatomat azért hogy el ne lopják. Ebből 40-szer keresnem kell egy műtargyat amihez hozzákötöm, így összesen jelentős időt töltök csak a kerékpár lakatolásával. Összesen simán elmegy vele 20-30 perc egy nap alatt. Éves 260 munkanappal számolva évi 325.000 ft-ot vesztek azzal hogy a köcsög biciklitolvajoktól védem a 300.000 ft értékű biciklimet. Plusz a lakat amit évente kell cserélni, mert elhasználódik a zár.

ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!