Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyvekben vannak félelme...

Mely könyvekben vannak félelmetes vagy groteszk illusztrációk a sztori mellett komolyabb mennyiségben?

Figyelt kérdés

máj. 25. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen olyan válasz amit vársz, de én LitRPG műfajú könyveket olvasok mostanság, ezek lényegében nagyon high fantasy könyvek. Ezekben szoktak lenni groteszk szörnyek, amik nem szokásosak, és ezekhez általában van kép a könyv borítóján.


A másik hogy, mivel high fantasy, rengeteg varázslatok, fajok, skillek, stb... kell számon tartani, és hogy megkönnyítsék ezt azt olvasónak, lett kreálva egy fan-made wiki ezekhez a könyvekhez, ott vannak olyan olvasók, akik leírás alapján képet rajzolnak a szörnyekről, vagy szimplán AI segítségével legenerálják.


Azért mondtam hogy nem teljesen jó válasz ez, mert a borítókon kívül, sok kép ugye nem hivatalos a könyv írójától, hanem fan-made cucc. De tuti van sok más könyveknél is így.

máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Chtulhu hívása (képregény)

Mostanában dobták piacra.

máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el a Howard ​Phillips Lovecraft összes művei I.-III. köteteket, illusztrációt meg nézegess innen:

[link]

máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont most vettem meg, thriller, Baljós rajzok. Egy kissrácról szól, aki fura dolgokat rajzol, és a rajzok benne vannak a könyvben.
máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajzok, bizarr fotók, de illusztrációként szolgálnak: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei széria.
máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!