Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fontos! Kémia!?

Fontos! Kémia!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most venném meg Villányi Attila kétszintű érettségi kémia könyvét+feladatgyűjteményét.

Arra lennék kívűncsi, hogy a különböző kiadások között, mennyi eltérés van?


Egy másik kérdés, hogy az ötösöm lesz kémiából könyv pontosan mit tartalmaz?

Egy kötetnek ez a kiegészítése, vagy ebben vannak feladatok, és mellé a megoldások is?

Ezek a dolgok nem nagyon világosak számomra.


A válaszokat előre köszönöm!


2010. dec. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Sziia!

Nem hiszem, hogy a különböző kiadások között hű de sok különbség lenne.

Az ötös van kémiábólt én is most készülök megvenni, állítólag ajánlott:)

Nos, ebben feladatok vannak.

És a megoldásaik. Gondolom elég részletesen, mivel ha jól emlékszem, két megoldáskötet van az egy feladadtgyűjtemény mellé.

2010. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na akkor ezt most még egyszer:)

A megoldások benne vannak, vagy az egy külön kötet még hozzá?

2010. dec. 16. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

2 kötetről kérdeztél:)

A villányi féle kémiakönyv+feladatgyűjtemény megoldásait a kemavil.hu-ról tudod letölteni. Amúgy nincs hozzá.


Az ötösöm lesz kémiából c. kiadvány 1 feladatgyűjteményből+2 megoldáskötetből áll, ha jól emlékszem.

2010. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. dec. 19. 11:07
 5/6 anonim válasza:

Az ötösöm lesz kémiából tényleg erősen ajánlott, de csak egy db megoldás kötet van hozzá legalábbis ahhoz, amit én vettem. lehet, hogy az enyém egy újabb kiadás. amúgy a megoldás nem elég részletes, amit megértek, hiszen 100 ezer oldalas lenne, de úgy nehéz rájönni a megoldásban levő dolgokra is, ha nem oldod meg az összes feladatot az elejétől, ugyanis nagyon sok a visszautalás. úgyhogy erősen ajánlott folyamatosan haladni a könyvben, ha nem akarsz elveszni.

a villányi tankönyv nekem nem a kedvencem, de sajnos jobb nincs a piacon... azzal meg az a baj, hogy magában a tankönyvben, ahonnan meg kellene tanulnod, a szerző kihagy részeket, így részben te írod a könyvet. de majd meglátod... ez lehet, hogy néhány embernek bejön, nekem idegesítő volt. amit nagyon ajánlok az a következő könyv: "Balázs Lórántné dr. - J. Balázs Katalin : KÉMIA ennyit kellene tudnod". 1900 Ft és nagyon jó, mert mindent összefoglal, az egyedüli rossz benne az a szerves kémia, mert az még a régi nevezéktan szerint van benne. arra meg jó lehet a villányi tk...:)

2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem igaz. nekem meg van a villányi-féle TK. és van annál jobb. A mozaikos kémiakönyvek. És emellé ajánlott kiegészítőnek a villányis.
2011. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!