Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit érdekelne egy magyar manga?

Kit érdekelne egy magyar manga?

Figyelt kérdés

Egy pörgős, humoros fantasy - sci-fi sztoriról lenne szó, manga formában.

Szeretném felmérni az érdeklődést, hogy megtudjam, egyáltalán szenvedjek-e azzal, hogy megpróbálom kiadatni vagy adjam fel :P

Valakit érdekelne esetleg?


2011. máj. 16. 16:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Még mindig ott folytatom, de most utoljára, és fel is rakom a pontot az i-re.

Tehát, a manga mégis egy rajzolási stílus, ha nem az lenne, vajon miért lenne a Deviantart-on (és más művészfórumokon) külön anime/manga kategória?


on: A magical girl pedig jöhet, úgyis kevés van belőle hazai szintem

2011. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%

A 78%-os válaszoló nagyon okos, grat., megcsillogtathattad a tudásod, ügyes vagy:D

Engem érdekelne, viszont bevallom őszintén, hogy ha úgy jön össze pénzem, inkább megveszem a valódi japán mangát magyarra fordítva, mint egy magyar ember által készítettet. Ez így szörnyen hangzik, de ez az igazság, és szerintem sokan vannak így vele.

2011. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"nkább megveszem a valódi japán mangát magyarra fordítva, mint egy magyar ember által készítettet."


Akkor is, ha az illető legalább olyan jól rajzol, mint Kubo Tite, és a kivitelezés is kiváló? Csak azért nem megvenni valamit, mert nem az van szerzőnek-rajzolónak ráírva, hogy Kawabata Madoka, hanem Szabó Krisztina?


Én a kivitelezés, rajzolási stílus alapján szoktam dönteni.

2011. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Én meg az alapján, hogy mit tudok az adott mangáról:) Általában előre kinézem, hogy mit fogok megvenni, pl. a Death Note mangát, Trigunt, stb... Hülyén fogalmaztam meg, de úgy értettem, hogy inkább azt veszem meg, amiről már tudok valamit. A japán mangák közül sem szoktam noname-eket venni:D
2011. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Én bevállalós vagyok, a legnagyobb poén noname-eket venni.

A Ranma 1/2-őt is így ismertem meg, meg a Love*Com-ot is. (aztán rákerestem, megnéztem az animét, és megvettem magyarul is azt, ami nincs meg angulul)

2011. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most hülyeséget mondok, ne szóljatok le, de szerintem próbáld meg Japánban kiadatni. Jó, tudom, tudom, könnyű azt mondani, de ha találsz itthon egy ,,lelkes támogatót'' , akkor ő talán menedzselne téged külföldön is. :)

Ehhez nagyon nagy mázli kell, de drukkolok neked :)

2011. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is olyan nagy hülyeség. Van egy magyar mangaka (képregényrajzoló), aki spanyol meg német antológiákba küldi a munkáit, és meg is jelennek.
2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Meg is adtad a választ, KIT ÉRDEKELNE??!!
2011. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%
Pfff... kedves kislány:)
2011. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Fúúha, eléggé megoszlanak a vélemények, de azért köszi :D
2011. jún. 16. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!