Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit érdekelne egy magyar manga?

Kit érdekelne egy magyar manga?

Figyelt kérdés

Egy pörgős, humoros fantasy - sci-fi sztoriról lenne szó, manga formában.

Szeretném felmérni az érdeklődést, hogy megtudjam, egyáltalán szenvedjek-e azzal, hogy megpróbálom kiadatni vagy adjam fel :P

Valakit érdekelne esetleg?


2011. máj. 16. 16:51
1 2 3 4
 31/38 ...kira... ***** válasza:
szia egy kicsit késve szólok belle de rem hogy kiadtad a címét meg tod adni hogy tudjam mit kell keresni ha kiadtad???????
2012. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Hát, azóta már eléggé változtak a terveim, és igazából több lehetséges történetem is van... De szerintem ha egyszer kiadatom valamelyiket, biztos meg lehet majd találni Conokon vagy ilyesmi :D
2012. máj. 26. 20:49
 33/38 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne,nagy manga fan vagyok. :)

De persze ez függ a sztoritól,meg attól,hogy,hogyan rajzolsz.

Netán tudnál linkelni egy-két rajzot,amit Te készítettél? :D

2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 ...kira... ***** válasza:

ez tényleg nem lenne rossz őtlet esetleg vmi kis story előzetest...........:P


én is rajzolok egyenlőre persze csk tervek vannak de haladunk .:P

2012. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én is rajzolok,most már lassan két éve talán,hogy komolyabban foglalkozok a rajzolással,és nekem is az a nagy álmom,hogy egyszer kiadják a művem! :)

Bár én nem kimondottan keleti stílusban rajzolok,nagyon szeretem a rajzfilmes,nyugati-képregényes elemeket is.

Én is azt tudom javasolni,mint amit már előttem leírtak:

Próbálkozz külföldi kiadóknál! Jó,persze könnyű ezt mondani(írni :P),de egy próbát mindenképp megér!

Remélhetőelg megtetszik valamelyiknek(mert ugye azt mondanom sem kell,hogy nem csak egyhez küldöd el majd(!)),és kiadja. Próbálkozhatsz magyar kiadóknál is,de M.o. sajnos kisebb esélyed van a publikálásra. :S

És ha lehet,beszélj fordítókkal(német,angol minimum,bár nem tudom,hogy németországban menyire van sikere a mangáknak,de,mint már mondtam,próba szerencse! :)),és úgy küldd el természetesen a műved. Én speciel beszélek eléggé jól angolul,meg pár barátom,ismerősöm is,van aki folyékonyan,anyanyelvi szinten,sőt horvátul,franciául,olaszulszóval nekem a fordítás nem probléma szerencsére. Meg az informatikai része sem,kezelni a Manga Studio-t,vagy netán a PhotoShopot. (Mert ugye azokat is használjuk... ;))

Engem személy szerintm érdekelne,bár ez függ a rajzolástól is,meg persze a történettől,és a stílustól.

Netán linkelnél pár képet(lehetőleg ne vázlatokat!),illetve a történet vázlatát,vagy vmi kedvcsinálót! :)

Én drukkolok,remélem kiadják! :D

Sok sikert,és sikerekben (xD) gazdag boldog új évet kívánok! :))

2012. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy itt bárki is elvegye a kedved!!! Én is mangát fogok rajzolni!! (Bár itt inkább képregénynek mondom, külömben senkit se érdekel, ez van) Adj bele mindent, ha egyszer eszedbe jut hogy megtehetted volna de nem tetted, jobban fog fájni mintha meg se próbálnád!! Én már dolgozom rajta, a szobámban halmozódnak a rajzok, csak eddig nem találtam ki olyan történetet, amivel elégedett lennék. Tekinthetlek riválisomnak?? Esetleg ha alkotsz valamit elküldöd privátba hogy megnézhessem? Az ne érdekeljen, hogy nincs piaca, előbb utóbb a célközönség úgyis megtalálja, ha meg nem akkor addig is azt csináltad amit szeretsz!! Sok szerencsét!!
2013. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó vagyok. Én ha sikerül olyat alkotnom amivel elégedett vagyok (nehéz olyat alkotnia valakinek) akkor azt mindenképp ingyenes formában fogom publikálni az interneten.
2013. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Engem nagyon erdekel na mond mond mi a neve :D 
2013. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!