Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék írni egy kisregényt....

Szeretnék írni egy kisregényt. Az alapsztori már megvan, szerinted jó? (lent)

Figyelt kérdés

A sztori lényege az, hogy Párizsban él egy felszolgáló lány ,akinek látomásai vannak és sokszor megálmodja a jövőt. Kezdetben senkinek nem mondja el, de amikor a barátaival megosztja ezt a titkot, természetesen senki nem hisz neki és bolondnak tartják. Majd a történet úgy fejeződik be, hogy a folyamatos jósálmok miatt tényleg megbolondul és pszichiátriára kerül és ott fog élni élete végéig.

Na, kb. ennyi a lényege, persze lesznek benne csavarok, szerelmi szálak, de röviden ennyi a lényeg. Hogy tetszik? :)


2011. júl. 1. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A látomás-jövőálmodás la. akkora sablon, mint a gondolatolvasás/telekinézis.


ja, és így, hogy elmondtad a sztori végét, full nincs értelme elolvasni.

De jó az alapsztori, csak tényleg minden második filmben/könyvben ez van. :(


Hajrá, azért!

2011. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el megírni,a részletekkel majd úgyis feldobod az egészet. Bár szerintem egyáltalán nem sablonsztori. ^^
2011. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem biztos tetszene! :)))
2011. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az alapsztori jó, de a vége nekem nagy csalódás lenne.
2011. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont a vége tetszene az egészben. Ha jó érzéked van hozzá, baromira fel tudnád vele kavarni az olvasót:)Bár nekem amúgy is az ilyen agybeteg sztorik jönnek be jó sok lelki fájdalommal. Ne érts félre, egyáltalán nem vagyok szadista:)
2011. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az utolsóval értek egyet, nekem is a vége jön be. amikor olvastam a tartalmát, először nem keltette fel túlságosan az érdeklődésemet, de a vége megfogott. ha ügyes vagy, azt tényleg meg tudod csinálni nagyon ütősre. szólj, ha megjelenik, elolvasom. (:
2011. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó történet, sok sikert az iráshoz!
2011. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre még nagyon az elején vagyok. Nem terveztem, hogy kiadom könyv formájában,mivel a kutya se ismer, szóval úgyse venné meg senki.:) de ha találok olyan honlapot, ahova fel lehet tölteni, akkor felteszem majd. :)
2011. júl. 2. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha honlap kell, ajánlom a:

Anime Fanfiction Style-t

Merengőt

és az Imagine-t =)

2011. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az eleje nagyon jó lenne sztem csak vége ne legyen már az h egyedül végzi senki nélkül...ez olyan szomorú legyen vmi jó pozitiv vége mert sokan úgy vannak vele h a történet vége a nagyon meghatározó.....de különben sztem jó lenne :)
2011. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!