Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg olyan jó a twilight...

Tényleg olyan jó a twilight könyv? Mivel van több benne mint a filmben?

Figyelt kérdés
most láttam a filmet és nagyon tetszett ugyhogy várom a válaszokat :)
2009. ápr. 2. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint tudjuk a könyv mindig jobb mint a film :) De a lényeg: azért jobb a könyv mert sokkal részletesebben leírja a szereplők gondolatait, jellemzőit, jobban át tudod érezni az egész mondanivalóját. A film is nagyon jó mert tényleg jól visszaadja a könyvet és így még izgalmasabb az egész.
2009. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor megvvegyem a könyvet?? és szerintetek a 2, rész mikor lesz a mozikban?? rem már nyáron am várom még a válaszokat
2009. ápr. 2. 21:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy nem érdekes a könyv,ha tudod,hogy mi fog lenni benne,szóval akkor az első részt vedd meg,amit láttál,hanem a folytatást.
2009. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam a filmet, de a könyv... nos... teljesen magával ragadott. Már egy hete csak Twilight világban élek. :) Én már előjegyeztettem a könyv 2. részét; és igazából letöltöttem a többit is a netről. Bár azt hiszem, megvárom, hogy kiadják, mert így számomra nem valami érdekes olvasni. Míg a második könyv (április 23) megjelenik, csak kibírom valahogy.

A film második része (ha mondhatom annak), év vége felé lesz kész (talán november környékén).


egy 29 éves Twilight rajongó :)))))))))

H.

2009. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És igaza van az első hozzászólónak!

A könyvek jobban hatnak az érzelmekre. Jobban bele tudod élni magad.


H.


Ui: ez az első könyv elkészült VOLNA!!!!! Edward szemszögéből is, SAJNOS vannak rossz emberek, akiknek megköszönhetjük :(:( hogy az írónő félbehagyta a munkát - úgy néz ki, nem is fogja befejezni

2009. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor már ne is vegyem meg az első részt??én a másodikat nem venném meg mert akkor uncsi lesz a mozi vagy nem is tom .olyan későn lesz kész a film?? az nagyon messze van még de mondjuk szerencsére ezt akkor fogják kiadni mit máshol mer nem kell szinkronizálni vagy nem igy van,?
2009. ápr. 3. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Vedd meg az elsőt is, mert van benne pár érdekes és vicces dolog is ami a filmből kimaradt.
2009. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy biztos, én mindegyik könyvet meg fogom venni. És ezt ajánlom neked is.

Érdemes, mert hiába filmesítenek meg egy könyvet, sokminden kimarad belőle, ami fontos. Ráadásul sokkal jobban meg lehet érteni az érzelmeket, a viselkedést stb.


H.

2009. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem ezt megemlítették egy könyv mindig csak jobb lehet mint egy film!! Jó a film,de igazából azt nem igazán látjuk benne,hogy nekik mekkora megváltás a másik és,hogy mennyire felszabadultak és természetesek tudnak lenni egymás mellett! Nem kell megjátszaniuk magukat(nem is tudnák..)Egyszerűen csak élni...
2009. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én nem olyan rég láttam a filmet, a könyvet már előtte olvastam. Nekem személy szerint olvasva jobban tetszett, az inkább a szerelemről szól, de mivel filmben ez unalmas lenne, ott inkább az akcióra tették a hangsúlyt. A könyvet az teszi varázslatossá, ahogy Edward szépen lassacskán beavatja Bellát mindenbe, de a filmben ez pillanatok alatt lejátszódik. És persze ott van egy csomó olyan rész, amiről a filmben említés sem tesznek.:)Szerintem érdemes nekivágni a könyvnek!
2009. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!