Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szólnátok hozzá, ha lenne...

Zsike0908 kérdése:

Mit szólnátok hozzá, ha lenne egy magyar írótól egy nagyon izgi vámpíros könyv mint pl Vampire diaries vagy Twilight de nem a remakjük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 08:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Először elkeserednék, majd tombolnék, felgyújtanák néhány köynvesboltot, majd a kiadót, végül - mivel az író magyar - megkeresném és felkoncolnám, védve a vámpírok régi jó Stoker és Le Fanu féle generációját.
2011. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van már 65.000 vámpíros könyv, kitalálom miről írsz:

1 lány/fiú->nem szereti senki/ő a legmenőbb->A vámpír dögös, és menő szövege van->jól megharapja, mert bár ő elmúlt száz, egy GYEREK kell neki társnak.->jön egy vérfarkas/másik vámpír->harcolnak, a jó vámpír minden gond nélkül megöli->happy end.

2011. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha jól lenne megirva akkor biztos sokan elolvasnák. Nincs mindenkinek elege a vámpiros történetekből :)
2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Ha a rövid leírásból nem fedeznék fel semmi hasonlóságot akkor elolvasnám de amúgy nem akarok ugyanolyan történetet még egyszer olvasni.
2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Én követném az első válaszadót.
2011. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az elsőhöz, asszem sereget fogunk toborozni.
2011. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
ha valami jó kis dráma lenne, és jól meg lenne írva, akkor az elsők között lennék akik megvennék. :D Elég a nyáladzós, szerelmes vámpírokból, a régi, kegyetlen, érzéketlen vámpírokat akarom!!
2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.
2011. aug. 4. 06:59
 9/41 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak üzenem,hogy a férjem egy igazi vérfarkas és elkapna, a vérfarkasok ősi törvényei szerint!:)))))))))))))))))))))))))))))))))
2011. aug. 4. 07:33
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez alatt azt érted, hogy a férjed hormonzavaros és szőrproblémákkal küszködő ember, (mint akiket a középkorban farkasembernek csúfoltak hasonló dolgok miatt,) és ha nem félne kilépni az utcára így, eljönne értem? Egyébként szeretem a kreatív gyilkosokat, élőben még eggyel se futottam össze, so jöhet.
2011. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!