Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvassátok el, hogy tettszik?

Olvassátok el, hogy tettszik?

Figyelt kérdés

Ezek gondolatok, és megértem ha zavarosnak, vagy érthetetlennek találjátok, de kíváncsi voltam a véleményetekre. A ...vagy azért van egy - egy bekezdés elején, mert ez olyan mint egy felsorolás, aminek a közepére kapcsolódsz be. A zárójeles személyes megszólítás, azért van ott, mert ezt eredetileg egy barátomnak írtam...


Egy önnmagának élő, egoista kislány dolga mostanában

( remélem nem leszel ilyen soha ) :

...vagy magadat nézed a tükörben, vagy a kocsi visszapillantó tükrében, vagy a helyi fodrászat üvegén keresztül, vagy anyukád napszemüvegén keresztül, vagy a márványpadlóban, amit direkt olyan fényesre sikáltattál, hogy láthasd magad benne, vagy ha semmi sem tükrözi vissza az arcképed, akkor is csak magadat látod mindenhol...


Egy Istennek élő, majdem, hogy apáca kislány dolga mostanában ( bár tudomásom szerint még ez sem mondható el rólad ):

...vagy imádkozol a szeretteidért, az eddig meg nem tértekért, a szenvedőkért, a természeti katasztrófa áldozataiért, az elhunytakért, a fiatal anyákért, a korosodó bácsikért, a 30 - as nőkért, akik megtalálták első ősz hajszálukat a hajukban, a szerencsétlenekért, akik zoknival hordják a szandált, a sarki boltosért és persze értem...


van több is, de gondoltam azt már nem lenne türelmetek végigolvasni :)


2011. júl. 22. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én olvastam volna tovább is :)
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tovabb tovabb!!!!!
2011. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát jó, véglis ha érdekel, akkor még írok egy párat :)


Egy kapzsi, mindent magának akaró kislány dolga mostanában ( ilyen te sose leszel, én tudom ) :

...vagy sóvárogsz, hogy megkapd a legújabb mobiltelefont, az új Gucci szupermodellt, amit tudomásod szreint maga Penelope Cruze tervezett, hogy elhódítsd a barátnőd helyes pasiát, vagy a múlthéten megkétszerezett zsebpénzed újboli duplázásán merengsz, de sóvároghatsz akármennyi ideig, egyik álmodozásod tárgya sem lehet valós, hisz már mindened megvan...


Egy önnmagát sajnáltató, vészesen önbizalomhiányos kislány dolga mostanában ( Az élet bármit hoz te megbirkózol majd vele ):

...vagy sírsz, hol magadban, hol tömegben, holelkeseredetten, holreménytelenül, hol sajnálatra méltóan, holteljes szívedből, hol rád se figyel senki, hol vígaszt talál lelked, s akkor csendes zokogásod öröm sírássá válik...

2011. júl. 22. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:
ja bocsi még egy kérdés, szerintetek hány éves vagyok?
2011. júl. 22. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik. Jó gondolatok, remélem a folytatás is legalább ennyire színvonalas. Csak gratulálni tudok hozzá!

Én 21 évesnek tippellek.:)

2011. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem 13-14 vagy
2011. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy önmagával nem tisztában lévő, szókimondó kislány dolga mostanában (állj ki az igazad mellett, de mielőtt kinyitnád a szádat gondold át, mit is akartál mondani):

… vagy épp teljesen higgattan és tárgyilagosan felvilágosítasz valakit, hogy mennyire önző, képmutató, hazug, igazságtalan és irigy, miközben rádöbbensz, hogy te is mennyire önző, képmutató, hazug, igazságtalan és irigy vagy,..


Egy jó gyerek, egy kitűnő testvér, és a legjobb barátnő dolga mostanában (ez rólad szól, és te soha ne változz meg):

… vagy ülsz a gép előtt és mosollyal az arcodon azt várod, hogy írjak, várod, hogy megérkezzek, hogy süssünk, hogy mozizzunk, hogy nevessünk, hogy együtt legyünk, és a mosoly, ami most az arcodon ragyog, soha nem fog lehervadni…


Egy művész lélek, egy boldog barátnő, egy meghatódott lány dolga mostanában (ez rólam szól, aki megörökíti a legjobb pillanatokat):

… vagy állok itt esetlenül,míg nézem arcodat, mely néha elborul, majd felragyog,ahogy a vicces részekhez érsz, és közben gondolkozom. Gondolkozom, vajon hogyan lesz tovább, vajon megtaláljuk-e majd a helyünket az életben? Vajon meddig leszünk barátok? Bár a többire nem is de erre az egyre biztosan tudom a választ.

Örökre

2011. júl. 23. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, bár vigyázz kicsit jobban a helyesírásra... :D Tényleg nagyon jó! Én olyan 14-15 évesre tippelek, durván 16ra.
2011. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hyperactyve ***** válasza:
Ez nagyon jó! van még?? 14/L
2011. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na hány éves vagy?
2011. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!