Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri pluszba...

Szerintetek megéri pluszba 1000 Ft-ot fizetni egy kemény borításos könyvért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is ha lehet keménykötésűt veszek, mert akkor rendesen ki tudom hajtani a könyvet és nem kell a gerince miatt aggódnom (hogy vajon megtörik-e).


Plusz: én sok ismerősömnek adok kölcsön könyvet és a keménykötés ezeket a "kiruccanásokat" is jobban viseli.

2011. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Számomra megéri.

Mert oké, tudok én vigyázni a puhafedeles könyveimre is, de ha rendszeresen olvasom őket (márpedig könyvet azért veszek, nem dísznek), akkor előbb-utóbb elhasználódnak, imitt-amott kinyílnak, később meg kiesnek a lapjai. A kemény fedelessel nem ez a helyzet. És ha egy kötetnek egy évekkel, vagy akár évtizedekkel is meghosszabbíthatom az élettartamát, akkor semmi az a plusz 1000 forint.

2011. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Attól függ h milyen könyv, ha ez egy regény amit egyszer elolvasol azt soha többé... akkor nem... de ha valami szabálykönyv vagy olyasmi amit gyakran és sokat forgatsz akkor meg...
2011. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindig vigyáztam a könyveimre, úgyhogy nekem a puhatáblás is épen van mindegyik. Vannak persze, amelyek megtörtek valamelyest (nem annyira, hogy teljesen széttört a ragasztás egy konkrét helyen), de a lapok azokból se potyogtak ki soha. Szóval nekem az olcsóbb is megfelel, a történet meg ugyanaz.
2012. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem ha tudsz vigyázni a puhára nem kell kemény
2023. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!