Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik votl eddig a legjobb...

Melyik votl eddig a legjobb Harry Potter fanfiction, amit olvastál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 22:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Bellatrix Black élete <3 Voldemort és Bella *-* ami igencsak megható lesz a végére ..örök kedvenc
2014. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Botrány a Roxfortban :)))
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Bellatrix Black története nekem is! Reka de la Cool az írónő neve, ha jól emlékszem, Merengőn és Lumoson is fent van. :) Ennek a lánynak olyan durva képzelőereje van, hogy csak ámulok. És nagyon kedves is. :)
2014. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Abszolút a legjobbak, amit a több százból olvastam:

[link]

Gernon fordította őket és ő remekül tud választani. Az almafát 2 havonta újra elolvasom, szerintem mérföldekkel jobb, mint Rowling. :-)

Van még egy, ami eléri ezt a színvonalat, de még csak 44 fejezetet fordított le Natty:

[link]

2015. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nurmengard trilógia

A jó, a rossz és a bájitalok mestere (nem biztos h pontos a cím)

2015. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Harry Potter és a Sötét Nagyúr, Harry Potter és a Belső ellenség és a Lily Evans naplója♥
2016. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Csaknem 8 évvel később írok, mondhatom, sok értelme van... Btw, akit érdekel; tessék.


Ez Wattpadon van: Döntések Sorozata (Harry Potter Fanfiction)

Thomas_Gledhill írta.(Nagyon imádom a stílusát)



Lehet, szimplán azért, mert a kedvenc karakteremről íródik, nem tudom, de a stílus nagyon megfogott. Sokat röhögtem rajta, ezen kívül rengetek komoly és gyönyörű részlet van benne, ajánlom bárkinek 12 felett.(Fiatalabbak nem hiszem, hogy nagyon megértenék, ezt pedig a nyelvezet teszi)

2019. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!