Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanál warhammer 40k...

Ajánlanál warhammer 40k könyveket?

Figyelt kérdés
Üdv, mostanában fogott meg a világa, egy klubban találkoztam először a terepasztalos játékkal, és szeretném megismerni kicsit az előtörténetet és az irodalmat, mit ajánlanál egy teljesen kezdőnek? Angol könyv is jöhet, folyékonyan tudok olvasni.
2011. nov. 4. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszerezhetetlen (még angolul is!), de Watson nagykönyv alap. Full kezdőként másba nem is érdemes belefogni. Ha a klubban vannak olyanok, akik játszanak vele, valószínű, hogy valakinek van Ian Watson teljes Warhammer 40K univerzuma (mondjuk Szukits kiadásban), kérd el tőle, vagy a Szabó Ervinben van egy-egy példánya (hébe-hóba, de nagyon keresik). Ezzel kezdj, a linken emlegetett többi majd csak utána.
2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg pont a Watsonost nem ajánlanám. Az Inkvizitor és az Űrgárdista jó tőle de a másik kettő szerintem elég silány.

Ha angol kell akkor olvasd a Raevenor vagy Eisenhorn trilógiákat, vagy a Horus Heresy sorozatot.

2011. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minegyik könyv egyformán jó, de az én kedvencem Dan Abnett Gaunt szellemei sorozata
2012. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Logaan válasza:

Dan Abnett:Gaunt szellemei sorozat.

Határozottan kellemes.

2013. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!