Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti írtok könyvet? És ha igen,...

Ti írtok könyvet? És ha igen, miről fog szólni? Egyébként én is írok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:46
 1/9 francais11 válasza:
100%
igen.szerelemről,lelki gondokról,állatokról
2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 francais11 válasza:
100%
te?
2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 k.lau13 ***** válasza:
100%
veled én már szerintem beszélgettem(kérdező) mer ez ismerős kérdés... :D amúgy én írok(csak azér írom ha mégse - szeretek olyanoknak írni kommentet, akik ilyet kérdeznek, bocsesz xd) nagyon sokaaatt... a kedvencem az vérfarkasokról szól, csatákról meg szerelemről... hehe :) és a tiéd?
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem, én még nem írtam ki ezt a kérdést, csak válaszoltam egy másik ehhez hasonló kérdésre.

Én egy ilyen tipikus mai vámpírkönyvet írogatok, amiben van egy csaj és megismer egy srácot aki vámpír bla bla bla.. vagy lehet hogy nem most fogja megismerni, hanem már régóta ismerik egymást, csak most lesz vámpír.. nem tudom, majd meglátom. :D

2011. nov. 5. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 3 lányról és 1 fiúról írok könyvet aminek a lényege hogy a fiú egy oszt.kirándulás során( ami egy tudományos laborba volt ) egy baleset folyamán szellemerőt kap átmegy a falon repül kezéből tud lőni megilyenek na szóval ő a város szuperhőse így kettős életet él de aztán egy nagy koncerten véletlenül a 3 lány előtt akik történetesen az oszt.társai visszaváltozik emberré. és ugye innen lesznek a bonyodalmak hogy mind a 3an vele akarnak játni meg ilyenek közbe persze a fiúnak meg meg kell küzdenie az ellenségeivel... na szóval leszz ebbe minden szerelem csalódás bukás veszekedés és békülés emberrablás és repülés :)
2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
wáá utolsó, ez nagyon tetszik, majd ha kész lesz küldd el! Ja meg persze ez az előzőeknek is szól! ;)
2011. nov. 5. 22:30
 7/9 anonim válasza:
100%
Novellás kötetet. A Vérkönyvekhez hasonlót.
2011. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 k.lau13 ***** válasza:
100%
hát, akkor egyre többen írnak könyvet, úgy látszik.... ha még nem kérdezted :D am a vámpíros könyvek tök jók.... én meg már azt hittem, hogy én leszek itt az egyetlen, aki fantáziát ír :)9 hehe... az a szuperhősös meg télleg tök jó szerintem is :D
2011. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy árva spanyol lányról szól, aki mindig máshol lakik, persze ugyan abban a városban. Ebben a városban nyolc óra után gyilkosok, és rablók nyüzsögnek, és a főhősnő egy ilyen férfibe szeret bele, ezért rengeteg bonyodalom van a könyvben.
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!