Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit éreztél, amikor megtudtad,...

Mit éreztél, amikor megtudtad, hogy Dumbledore meleg volt? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok, hogy előtte elolvastátok-e az összes könyvet, vagy még az utolsók előtt tudtátok meg!
2011. nov. 11. 20:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem gondolkodtam Dumbledore szexualitásán... Szóval igazából nem reagáltam semmit. Ő nekem egy aranyos öreg bácsi, ennyi. XD
2011. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Először meglepődtem, de aztán szinte teljesen elfelejtettem. Rowlnig hál'Istennek nem vitte bele túlságosan ezt a vonalat a könyvébe (jó, Dumbledore-nak vannak benne fura dolgai, de ettől még nem hittem volna melegnek), szóval nem érdekel. Különben is, ő már olyan magas szinten mozgott a mágiában, meg egyébként is, hogy inkább volt aszexuális, mint meleg, még ha az alapvető hajlama szerint az is volt.

Ha megfigyeled a történelmet, akkor az ilyen nagy gondolkodók, mint Buddha vagy Jézus például, mindig mellőzték a szxualitást, mert egyszerűen agyilag már annyira más szinten mozogtak, mint egy átlagember, aki el nem tudja képzelni, hogy valaki hogy tudja lebirkózni az alapvető biológiai ösztöneit. Pedig tényleg van ilyen.

Szóval engem nem különösebben izgat:)

2011. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, fel sem vetődött bennem ez a kérdés. Hát végülis ugyanúgy szeretem Dumbledore-t mint eddig. Grindelwald akkor a szerelme volt??
2011. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hááát...igen. Ez, hogy meleg, végül is magyarázatot ad a vele való kapcsolatára, elvégre a szerelem vak...
2011. nov. 12. 14:47
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
Uh... én akkor nagyon le vagyok maradva! Meleg lenne? Milyen utalások voltak a könyvekben, olyanok amikből rájöttetek?De most komolyan... meg se fordult a fejemben!!!!! Miből gondoljátok????
2011. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A könyvben nincs rá utalás, Rowling nyilatkozta.
2011. nov. 14. 20:44
 17/29 anonim ***** válasza:
7%
Az úgy nem ér... szerintem csak felhajtást akart. Ha nincs rá utalás a könyvben, akkor ez csak egy kis reklámhajhász benyögés. :S
2011. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Valakinek a válaszolók közül:

"a karakter meleg, nem a színész, ne idegesíts már fel"


Nem, a karakter (is) meleg. Habár ez nem derül ki egyértelműen a könyvből, egyrészt Rowling nyilatkozta, másrészt, ha figyel az ember, a Grindelwalddal való ifjúkori kapcsolata utal erre. Szerintem ez egy fiatalkori rajongó szerelem leírása.


Mivel a Harry Potter-világban a szexualitás en bloc egészen ártatlan, nem gondolnám, hogy Dumbledore-t rózsaszín tangában kell elképzelni. Grindelwald iránt érzett szerelme beteljesületlen maradt, szerintem.

2011. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé le voltam maradva, mert én az utolsó után tudtam meg. Különösebben nem zaklatott fel, elkönyveltem, hogy jó, és kész.

Kiskoromban azt hittem, hogy titokban McGalagonnyal szerelmesek egymásba. Voltam vagy 10 éves:)

2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Olvastam az összes könyvet. Érdekes, mert a könyvekben nincs erre utalás, csak annyit ír, hogy Grindelwalddal barátok voltak. Egyébként nem nagyon érdekel.
2011. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!