Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit éreztél, amikor megtudtad,...

Mit éreztél, amikor megtudtad, hogy Dumbledore meleg volt? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok, hogy előtte elolvastátok-e az összes könyvet, vagy még az utolsók előtt tudtátok meg!
2011. nov. 11. 20:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy jó reklám benyögés, és semmi több.


Fölösleges ilyeneket belevinni.


Akkor tudtam volna meg, ha lett volna a könyvben erre bármiféle utalás. Az, hogy ifjúkorában barátok voltak, az még nem melegség... Vagy újabban a fiúknak nem lehetnek igazi, mély barátságai homoszexuális beütés nélkül?

2012. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Béla211 ***** válasza:
Nem értem h ezt mért kellett lenyilatkoznia amikor a könyvből nem derül ki és amúgy is sikeres volt a könyv nem kellett neki reklám szerintem.Én előtte olvastam az összes kötetet , de akkor is elolvastam volna őket ha azelőtt nyilatkozat ezt mielőtt elolvasom az összes könyvet, mert jók voltak a könyvek.És amúgy is meleg vagyok nem zavar .De így fura h utólag aggatja rá a szereplőre a meleg jelzőt vagy derüljön ki a könyvből vagy ne. Bár az is lehet mert én magyarul olvastam h az angol könyvben egyértelműben kiderül ezt nem tudom.Valaki olvasta Angulul az eredeti szöveget?
2012. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én olvastam, és semmi utalás nem volt rá ott sem.
2012. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 nyikolaj84 válasza:
0%
A Harry Potterben mindenki meleg
2012. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Dumbledore meleg?! TEJÓISTEN!!!!!!! Eddig miért nem tudtam erről?! És szerelmes volt Grindewaldba?! J.K.Rowling miért nem mondta hamarabb?????!!!!!!!!!!!!! Te jó iisten!!! Ha ezt a suliban megtudják holnap!!!!!!!
2012. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A könyvből ez nem derül ki. Hogy a a szerző mit nyilatkozik később, az irreleváns. Tehát: nem tudunk semmit a szexualitásáról.
2015. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Huu ez milyen régi kérdés :D senki nem fogja elolvasni amit írok, de mindegy.

Rowling nagyon sokmindent nem írt le a könyvekben, pl hogy Fred vagy George az idősebb, de attól még Fred az idősebb, hogy később mondta el. Ő melegként tekintett Dumbledore-ra, tehát meleg volt. Vannak emberek, akik egész életükben titkolják az identitásukat, de attól még nem azok, aminek mi gondoljuk őket.

2016. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
meglepett :D az összes könyv elolvasása után tudtam meg, de elfogadom, nincs vele bajom
2016. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Valami olyasmit olvastam, hogy Dumbledore fiatal korában meleg volt és szerelmes volt Grindelwald-ba, azonban a csalódás akkora traumaként érte, hogy később aszexuális lett.
2021. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!