Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tracy Hickman-Margaret Weis...

Tracy Hickman-Margaret Weis és R. A. Salvatore-féle fantasy könyv rajongónak melyik könyvet szerezzem be karácsonyra?

Figyelt kérdés
A barátom ilyeneket olvas, elég sok könyv megvan már neki, most legutóbb úgy tudom Az aranyszemű mágus sárkányai c. könyvet vette meg Tracy Hickman és Margaret Weistól, viszont nem tudom hogy mi az ami még nincs meg neki. De egy ilyesmi fantasy regénynek biztosan örülne. Nem tudjátok esetleg milyen hasonló könyvek vannak amiket nemrég adtak ki? Sajnos én egyáltalán nem értek a fantasyhoz :S

2011. nov. 21. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kéne tudakolnod, hogy mi van meg neki. Amúgy úgy veszem észre, hogy Dragon Lance-fan, mint én. Itt az összes Magyarországon megjelent DL-kötet:

[link]

2011. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Syahon válasza:

Ugyanezek rajongója vagyok, ezért azt kell mondanom, amit még nem tudtam itt-ott megszerezni, azt e-bookban őrizgetem és ezeréves előjegyzéseim vannak a hiányzó részekre.

Az újat meg általában aznap megveszem, amikor megjelenik.

Nagyon nehéz meglepni egy rajongót.. :)


Szerintem nehéz a gyűjtögetett sorozathoz hozzáférni. Ha nem akarsz rákérdezni a hiányzóra, akkor van hasonló stílusú könyv, pl..


Brent Weeks: Éjangyal trilógia


Ez ez viszonylag új sorozat. Nekünk Salvatore-rajongóknak tetszik.


Ha meg mindenképpen kiegészíteni akarod, akkor kérdezd meg melyik hiányzik neki... és vadászd le valahonnan.

2011. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen én is attól tartok, hogy már mindent elolvasott amit szeretett volna...:D Viszont mondta, hogy vannak olyan részek amiket kölcsönkapott és úgy olvasott, tehát maga a könyv nincs meg, és azokat is szeretné megszerezni. De hogy melyikek azt nem tudom, és sajnos megnézni sem tudom mert nagyon ritkán vagyok nála, kb minden iskolai szünetben egyszer, tehát a következő karácsonykor lesz...:S Lehet bepróbálkozom ezzel a könyvvel amit az utóbbi hozzászóló ajánlott! :)
2011. dec. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!