Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kamu vagy ez igaz? Többi lett.

Pink07 kérdése:

Kamu vagy ez igaz? Többi lett.

Figyelt kérdés

Megláttam ezt a blogot, és elgondolkodtam, hogy ez msot étverés, vagy talán igaz, és lesz egy nagy könyvünk.

[link]


2011. nov. 22. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Nem blogspotos kis blogocska lenne, ha valóban sikerszériának szánnák, mivel lenne mögötte egy olyan reklámkampány legalább, mint az Ulpius-kötetek mögött (reklám mindenhol, ami szabad felület).

Mivel épp csak írja, kb. annyira vehető komolyan, mint bárki kezdő író. Fejezze be, majd meglátjuk. De a blog helyesírási és írástechnikai szempontból a tragikus és a sok gyakorlással fejleszthető szint között ingázik, szóval ha a témát még el is kapná, akkor is kétséges, hogy van-e olyan mazochista szerkesztő, aki az egészet (jól láttam, 200 oldal) gyakorlatilag tövetsül átírja.


Továbbá kicsiyn hazánknak vannak remekművei. Világhírűek is. Gondolom ez a szerző egy modern sikerkönyvre gondol, mint a HP, vagy a Twilight - igaz, olyanunk nincs (de ennek több oka van). Mindenesetre önbizalomból nincs hiány, hogy kijelenti látatlanban, hogy bizony ő megírja.

2011. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is így gondolom, hogy valami kezdő valaki lehet, de azért jó lenne, ha lenne valami nagy könyvűnk, ami világhírű.

Ezért lehet egy blogspotos oldal, mert nem egy nagy író. Lehet, hogy egy kamu gép.

2011. nov. 22. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem gép, ez egy kezdő. Csak nagy feneket kerített annak, amit itt a GYIK-on ingyen megkaphat bárki, aki egy email-címmel válaszol az "írtam egy könyvet, elolvasod és véleményt mondasz róla?" kérdésekre. Sok ilyet láttam már, ha tényleg valami egetrengetőt alkotott volna, és tisztában lenne azzal, hogy ez nyomtatásban megjelent művekkel is felveszi a versenyt, feltesz egy rövid bevezetőt, kedvcsinálót. Mert tudja, hogy úgyis mindent ellopnak (még ki sem adott könyvet is töltöttem le a CanadaHUN-ról), de ha fent van valami kézzelfogható, akkor egy kiadó embere is arra járhat. Illetve némi szerénység sem árt, mielőtt nem fejezi be valaki a regényt, nem reklámozható, elvégre az ötlet lehet, hogy megvan, de ha elüti a villamos, akkor sosem fejezi be, és az utolsó húsz oldal, a nagy csattanó, az epilógus elveszik.

Persze mindenki szeretné, ha tényleg világhírű lenne, de nála jobb író is van, még itt is.

2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mint lássátok..."

Ez fájt. Remélem azért a könyvében nem így írta. De elég beképzeltnek tűnikk...

2011. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 S.S.J.Turner válasza:
8%

Sziasztok.


Regisztráltam erre a kérdezős oldalra, mert a blogom statisztikai adatai szerint innen jött elég sok kattintás.


Örülök ennek, hogy valaki feltette ide ezt a kérdést, mert így terjed a híre a blogomnak. Köszönöm annak,aki ezt csinálta.


És most válaszolok a íróknak.

Az epilógus nem a 20 oldal, az még odébb van. Csak írogattam, hogy ennyit szeretnék beírni.

Nyugodtan írjatok itt, és én válaszolok nektek. :D

2011. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én voltam az :D
2011. nov. 24. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Alkotó!


Hol a könyv??????????

2011. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 S.S.J.Turner válasza:
6%

Rendkívüli napot!

A blogomon adok némi információt a világméretű regényemről.

De jogosnak tartom az információ szerénységét. Nincs levédve semmi. Ellophatják az ötletemet.

Viszont, a regény teljes egészében készen van, csupán spirálfüzetekben pihen. Oda írtam őt. De ahhoz, hogy elvigyem oda, ahol majd levédik, ahhoz elektronikus formában kell hogy legyen. Nem mehetek oda papírokkal, nem igaz?

Ha beírtam elektronikusan, és levédettem, akkor megtudjátok a címét és kóstolót is kaptok a történetből.

Aztán kiadják, és olvashatjátok is.

Remélem lesz hozzá érdeklődés, mert tényleg megérdemli.

Addig is látogassátok a blogomat: [link]


"Minden a fejben van, csak papírra kell vetni."

2011. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, én kínom a szerencsét. Reméljük, hogy igaz, amit mondasz.
2011. nov. 25. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem elektronikus formában is védethető bármi, a szerzői jog nem tiltja, és az Artisjus szervezet sem követeli meg elektronikus formátumban, csak akkor kell egy teljes fénymásolat a regényről.
2011. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!