Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok 12...

Milyen könyvet ajánlotok 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Már az itthoni izgalmas könyveimet kilvastam, de nem tudom milyen sorozatot kezdjek.Gondoltam a Topáz-ra, a Geromimo Stilton-ra(de szerintem ehhez kicsit talán idős vagyok),Meg láttam egy olyat hogy a címe Anna új barátja meg a többi.

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb vagy tudtok valami izgalmasat másikat?Lehetőleg olyat aminek több része van!!


2011. dec. 8. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Na légyszi valaki.....akárki....!!
2011. dec. 8. 15:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Darren Shan - Vámpírkönyvek

12 részes; egy srácról szól, aki akarata ellenére vámpír lesz és kalandos utat tesz meg a világot körbejárva.

2011. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit én is olvastam:


Alyson Noel- Halhatatlanok sorozat

Amit sok helyen olvastam hogy nagyon jó:


Cassandra Clare- Halál ereklyéi sorozat

Leiner Laura- Szent Johanna Gimi 1-5

Maggie Stiefvater: Shiver-Borzongás, Linger- Várunk, Forever- Örökké

De ezeken az oldalakon nagyon sok jó könyvet találsz és még véleményt is írtak róla:

[link]

[link]

2011. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem ajánlom Darren Shan könyveit, bár ízlés kérdése persze.... :) Én is elkezdtem, olvasni, mert az egyik barátnőm ajánlotta, hát nem voltam elájulva tőle.. ( De persze én csak 1 könyvet olvastam!) Az a történet, elég primitív, röhejes, és tőmondatokból álló volt, de persze ez csak az én véleménym, sokan szeretik...

Én ezeket ajánlom neked: ( ezeket én is olvastam, és bár elég kritikus vagyok a könyvekkel szenben, én szerettem őket. :)

Harry Potter - ha még nem olvastad volna, egyszerűen muszáj, nagyon jó! Én vagy 3szor elolvastam az összes kötetet :) - Ha csak a filmet láttad, és az nem tetszett, akkor se legyenek fenntartásaid vele, mert a filmeket nem csinálták meg jól, a könyvet képtelenség felülmúlni, vagy akár csak megütni aszintjét... :)

Narnia krónikái - Én ötödikes koromig ki nem állhattam olvasni, de ez után a könyv után, csak úgy faltam a könyveket, megszerettemaz olvasást! :)

Neveletlen hercegnő naplója- ebből is csak egy könyvet olvastam, de úgy emlékszem, nagyon tetszett :)

Penny sorozat - állatos könyvek, ebből is elolvastam egy csomót, amikor annyi idős voltam, mint te :)

hát most ennyi jutot így hirtelen eszembe, ha még tudok valamit ajánlani, írok :)

2011. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :) Eszembe jutott még egy könyv, pontosabban könyvsorozat, amit mindenlánynak el kell olvasnia: Lulu és az igazságsüti sorozat!

Nagyon aranyos, vicces, izgalmas, és szórakoztató! Minenképp olvasd el, csak ajánlani tudom! :)

2011. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lucy Maud Montgomery: Anne otthonra talál

Kedvenc könyvem volt, alig tudtam letenni a te korodban :)

20/L

2011. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mary Hooper: Édességek kicsiny boltja
2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na meg persze minden Lucy Maud MOntgomery könyv. Nekem a Kék kastély volt letehetetlen
2011. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jacqueline Wilson könyvek. ugyan enm sorozat, de nagyon jó!!!! aztán narnia, nógrádi gábor könyvek, jeanne birdsall: a penderwick lányok...

geronimot ne olvass, én 10 évesen kiolvastam egy könyvet 1 óra alatt, és nem is annyira jók, mert szegény geronimot szinte mindig megbántják, kicsinálják.

2011. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!