Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok ezt a könyvet...

Ti elolvasnátok ezt a könyvet a tartalma alapján? Szerintetek jó ez a tartalom?

Figyelt kérdés

Egy árnyék ami mindig követ



Léna egy farmon él, apjával és bátyával, Ethannel.

Ethan és Léna egy kis faluba jár tanulni.

Léna talán átlagos lánynak tűnik, de nem az.

Van egy különleges képessége, ami talán ebben

a nagy világban nem csak neki van.

Már többször is megjelent neki egy lény és hozta

kínos helyzetbe. Az osztálytársai őrültnek hiszik.



Nem mindenki látja, azt amit ő.

Nem mindenki tudja azt amit ő.



Sok titok van még a levegőben, amit ő sem tud.

De talán párat megtudhat.

Ti talán tudjátok azokat a titkokat, amiket ő is?


2012. jan. 2. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a borító olyan, ami megragadja a tekintetem, és megtetszik, továbbá a címe is ütős és nem hagy nyugodni, akkor valószínűleg ja.
2012. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 k.lau13 ***** válasza:
nemtudom... ha a tartalma alapján, akkor lehet, de én mindig bele szoktam olvasni a könyvbe először, hogy hogy van megfogalmazva, mert hiába jó a történet, ha az író stílusa nem tetszik... a történet nem rossz, de egy picit sablonos... de csak egy picit, szóval én részemről, lehet, h elolvasnám, nemtom...
2012. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez alapján 0%, hogy jó könyvről van szó.

De ha a borító is jó meg a könyv címe se valami nyálas szar, akkor lehet.

2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1.-vel értek egyet. Nem tudom, ezt te írtad-e? De így olyan, mintha egy vöröspöttyös hátulja lenne.

Így átlagosnak tűnik, de ha unatkoznék, biztosan elolvasnám.

2012. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen én írtam, ez az első tartalom és könyv amit írok. :DD
2012. jan. 3. 17:22
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Ha akarsz írhatsz nekem privit, és egy-egy részletet szívesen elolvasok, majd véleményezek..

Am 16/L vagyok.

2012. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem olvasnám el, mert személy szerint ezek a különleges szarságok nem fognak meg, de tudom hogy van egy réteg aki kifejezetten erre bukik és biztos vagyok benne hogy ők szivesen elolvasnák.
2012. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 k.lau13 ***** válasza:

bocsi, de most hogy így újra elolvastam, igazából így már rájöttem, hogy elsőre nem voltam őszinte, mert tulajdonképpen máris eluntam... Csak mert mintha ugyanazt a sablon szöveget olvasnám, amit már egy csomószor, csak más szereplőkkel meg más szituációval... Annyi ilyen nagyon különleges titkos, stb blablabla nemtommilyen könyv van már, hogy tulajdonképpen ez már unalmas... csak egy lány aki tudja a titkot, csak ő, és különleges, ezt már annyiszor hallottam...


De bocsi, erre csak most jöttem rá... Asszem azt írtad múltkor valakinek, hogy te írod... ha te írod, akkor meg TE ÍRD, ne egy (sőt rengeteg) másik író történetét írd átvariálva...


Olyan klassz, hogy ott van előtted rengeteg üres lap, vagy bármi, azt írsz, amit csak akarsz, szóval A TE KÖNYVED - TE IS ÍRD! :)


bocsi, de minderre csak most jöttem rá tényleg, és egyébként nem piszkálni akartalak, de ha azt mondom, hogy tetszik, arra, ami nem is, azzal senki nem lesz boldogabb, és Te sem jutsz előrébb... szóval "csak" ennyit akartam :)

2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ôszinte válaszokat!! ;)

De igazából úgy vettem észre, hogy ahogy írom, nem is illik rá ez a tartalom. xd

2012. jan. 6. 14:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Arra gondolj szerintem, hogy az emberek többségének, legalábbis az én környezetemben, elegünk van az olyan könyvekből, filmekből, ahol a főhős mindent teljesen lazán vesz.

Például: Egy szörny lemészárolja az egész családot, no problem, egy 16-18 éves srác minden gond nélkül kezeli a helyzetet, maximum egyszer sír.

A Darren Shan könyvekben van jól megcsinálva, ahol gyakorlatilag megőrül egy hasonló dolog után(a demonata sorozatban)

2012. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!