Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok ezt a könyvet...

Ti elolvasnátok ezt a könyvet a tartalma alapján? Szerintetek jó ez a tartalom?

Figyelt kérdés

Egy árnyék ami mindig követ



Léna egy farmon él, apjával és bátyával, Ethannel.

Ethan és Léna egy kis faluba jár tanulni.

Léna talán átlagos lánynak tűnik, de nem az.

Van egy különleges képessége, ami talán ebben

a nagy világban nem csak neki van.

Már többször is megjelent neki egy lény és hozta

kínos helyzetbe. Az osztálytársai őrültnek hiszik.



Nem mindenki látja, azt amit ő.

Nem mindenki tudja azt amit ő.



Sok titok van még a levegőben, amit ő sem tud.

De talán párat megtudhat.

Ti talán tudjátok azokat a titkokat, amiket ő is?


2012. jan. 2. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Eléggé sablonos ez a tartalom. Ez alapján, max. beleolvasnék. Am, ha leírod bővebben, h miről szól, elmondhatjuk, h milyen rövid leírás illik hozzá.
2012. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én elolvasnám
2012. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fájni fog, de őszinte ember vagyok és nem hazudok. Továbba ami szívemen az számon is:

Ha ez lesz a fülszöveg, akkor borzalmas! (Tudom kegyetlen vagyok!)

Alapjába véve semmit nem mond. Van Léna és a testvére. Meg egy lány. Plusz tud valamit.

Nos amiről szól az talán jó, de próbálj meg egy kicsit jobb ismertetőt írni hozzá, és szedd egy kicsit össze a gondolataidat. Másfelől ennyi titok csak teher. Ne így írd. Titok amit tud, amit nem fog tudni és amit meg kell tudnia. Az olvasó bele fog kavarodni, és elveszíti a szálat mielőtt a könyv végére érne.

Ha elolvasom akkor azt kell mondanom, hogy olyan darabos az egész leírás. Ha csak egy kicsit jobban összefüggnének a mondatok...

2012. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 christi ***** válasza:

én elolvasnám! küld el az 1-2 fejezetet emailben(krisszti14@gmail.com vagy christinayuhas14.04.99@gmail.com)

az első két fejezet után szoktam eldönteni,hogy milyen ez a történet!

2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Jónak tűnik, de én nem csak tartalom alapján választok könyvet, fontos a borító, és én mindíg beleolvasok a könyvbe is. Szóval így nehéz eldönteni, de jónak tűnik.
2012. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a tartalom úgy jött le, mintha egy lovas könyv lenne. Mintha ennek a különleges képességnek köze lenne a lovakhoz.
2013. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ahogy elolvastam a tartalmat, rögtön az egyik piros pöttyös könyv jutott az eszembe. Érdekes módon ott is Lénának hívják a lányt és van egy különleges képessége. Az osztálytársai őt is őrültnek hiszik, és tartanak tőle.

A fiú neve is Etan, csak a különbség az, hogy a fiú a barátja, és nem a bátyja.

A könyv címe: Lenyűgöző teremtmények (Beautiful creatures). A piros pöttyös könyvek közöttt megtalálható. Írta: Kami Garcia, Margaret Stohl.

Nem olvastad úgy véletlenül a könyvet?


Szerintem, ha írsz egy könyvet, akkor azt teljesen magadtól írd, és ne egy már létező könyvet dologzz át, mert az nem könyvírás.

Teljesen magadtól írj!!!

Én olvastam a Lenyűgöző teremtményeket, és a tartalmat olvasva rögtön az jutott eszembe.

Fölösleges szerintem kétszer megírni egy könyet!!!!

2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, csak elfelejtettem bemásolni a könyv borítóját:


[link]

2013. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!