Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nalini Singh: Angyalvér...

Nalini Singh: Angyalvér (Angyali Vadász). Tetszett? Nem tartottad erőltetettnek a végét?

Figyelt kérdés

Figyelem! SPOILER!

Most végeztem vele, és végig imádtam. Raphael stílusa is nagyon tetszett, főleg az elején amikor játszotta a tipikus arkangyalt a durva és felsőbbrendű viselkedésével. Már vártam, hogy mikor jön össze végre Elenával, de amikor végre megtörtént, az nagyon romantikus volt (legalábbis szerintem ;) ).

A végén nem nagyon hittem el, hogy Elena tényleg meghalt, de az a zuhanós jelenet annyira meghitt és gyönyörű és szerelemmel és önfeláldozással teli volt... de hát a főhősnő nem halhat meg, főleg ha egy arkangyal vigyáz rá :)

Az, hogy Elena szárnyakat kapott, számomra elfogadható tény volt, mert valahogy muszáj volt életben maradnia, és ha vámpírrá lett volna akkor az erő és hatalomviszonyok nagyon megváltoztak volna.

(Á, úgy megnézném Michaela arcát amikor meglátja Raphaelt és Elenát együtt :D Meg egy csajos harcot is megnéznék, amit Raphael szakít félbe és... na jó abbahagyom :D)

Szóval a fent említett kérdések, plusz: Ki volt a kedvenced? Melyik jelenet stb?

(Én spec nagyon imádtam a Hetek tagja közül szinte mindenkit. Főleg Dmitrit, Illiumot és Mérget, akiket jobban megismertünk, és belőlük akár több is elfért volna. Meg persze a fekete szárnyú angyalkánk, Jason)

Esetleg a korotokat írjátok le, hogy mikor olvastátok. :)


2012. febr. 4. 22:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!