Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvírás, ti szoktatok...

Könyvírás, ti szoktatok regényt írni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert én is szoktam,és kíváncsi vagyok hogy hányan vannak így ezzel,és milyen témába írnak.
2012. febr. 6. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
elkeztem mar egy jo parat,de egyiket se fejezte be.mindig belelkeseek,de aztan eszembe jut valami mas,es elkezdem azt a regebbiek pedig elfelejtodnek.hat ez van engem nem lehet lekotni. 14L :)
2012. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a helyzet velem is, mint az 1. válaszolóval. Rengeteg ötletem van, mindegyiket elkezdem megvalósítani, de addig még csak egyszer jutottam el, hogy be is fejezzem a művet.^^

De amúgy szeretek írni. Tényleg. :)

18/L

2012. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Most is épp írok :D

A trilógiám 3. részét :)

26/F

2012. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint az első kettő :) Írok vagy 6 regényt, mindig máshoz van kedvem, ihletem, általában sosem fejezem be őket. De az egyikkel egész jól haladok, 70-80 oldal körül tartok.

19L

2012. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Most írom a hatodik regényem, eddig minden az ötöt befejeztem, aminek nekikezdtem :)
2012. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi a világ :) én se fejeztem be egy regényemet se...de írtam már fantasyit(többnyire), krimit, mesét stb. Szeretek írni, csak mindig más jut az eszembe, amit feltétlenül le kell írjak:D

12/L

2012. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat elkezdtem már, de egyet se fejeztem be:D Valahogy úgy érzem h az ötleteimet inkább megfilmesíteném mert én valahogy inkább látom a cselekvést és ezért nehezen tudom leírni.
2012. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Látom tényleg kicsi a világ.Mindenesetre sok sikert mindenkinek:)
2012. febr. 7. 15:14
 9/22 cathilina ***** válasza:
100%
Ugyanazt a klasszikus fantasy-világban játszódó könyvet írom már három éve, eddig egy fejezetnél és több száz oldalnyi jegyzetnél tartok...
2012. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 foszfor ***** válasza:
Én már nagy nehezen be tudtam fejezni 4-et, bár alig voltak többek 100 oldalnál.
2012. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!