Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi idősen olvastad te...

Mennyi idősen olvastad te magad vagy a gyermeked a Harry Potter első kötetét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 09:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
0%
Nem olvastam, nem is tervezem. Ellenben olvastam nagyon sok más könyvet ;)
2012. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11 évesen.
2012. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze, mi is olvasunk sok jobbnál jobb könyvet, ettől függetlenül kíváncsi vagyok, ez kinek mikor tetszett meg (aki szívesen végigolvasta).
2012. ápr. 3. 10:28
 4/29 anonim ***** válasza:

11 voltam:) Rá 1-2 évre kezdték el nyomatni a filmeket. Addigra nagyon sokszor elolvastam az első 4kötet, mikor még nem is tudtam, hogy film lesz belőle. Nagyon megszerettem, főleg JKR stílusát:)

Többen is akkor olvastuk... szóval úgy gondolom a 11-12éves kor ideális, de ne a filmekkel kezdjék! :)

2012. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
10-11 lehettem, mikor berobbanta köztudatba? Na akkor. :D
2012. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen olvastam először, de van egy ismerősöm, aki nagyon durva. Most másodikos, és a 3. részt olvassa. Eszméletlen. Egyébként úgy jött iskolába, hogy már tudott olvasni, és emiatt már 1. osztály elején el tudta kezdeni az elejét.
2012. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Doruss ***** válasza:
Én 15 évesen :D
2012. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 15 voltam mikor elkezdtem olvasni a Harry Pottert ilyen sorrendben: 4,5,6,7,1,2,3,4,5,6,7 :)
2012. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok, és nemrég kezdtem el. :) A negyediknél tartok, és nagyon bejön.
2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 k.lau13 ***** válasza:

Háát... Nálunk harmadikos koromban, szóval úgy 10 éves lehettem, amikor az alsós osztályfőnököm kitalálta, hogy úgyse fogjuk szeretni a Kincskereső Kisködmönt, a Harry Potter volt a kötelező olvasmányunk! :) Negyedikben olvastuk el a második részét... Péntekre kellett elolvasni mindig a következő fejezetet, egy jó kis feladatlapot írt mindedn péntekre a tanár, és utolsó órában csoportokban megoldottuk, aztán minden csoportból egy ember kiállt az osztály elé, és felolvasta a kedvenc részét abból a fejezetből. Állati volt, imádtuk! Kár, hogy most hetedikben Szent Péter esernyője helyett nem olvassuk az ötödik részt... :D MOndjuk én kicsinek elég idióta voltam, volt valami rossz emlékem egyszer egy filmről vagy valamiről, ami miatt az ilyesmiktől sokáig féltem, szóval még akkor, 10 évesen is néha anyukámnak kellett ott ülnie velem az ágyon, és együtt olvastuk :)


De így visszagondolva nagyon imádtam.


Na, szóval hogy csak röviden-tömören a kérdésre is válaszoljak, 10-11 évesen. Azóta még csak a harmadikat sikerült elolvasnom, és megnéznem filmben(tudom, "kicsit" lemaradtam), de a többit is nagyon szeretném már, csak senki nem akarja kölcsönadni. :DD

2012. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!